ילד אחד אני לא מסוגלת לגדל. אז שלישייה? - 0404
ילד אחד אני לא מסוגלת לגדל. אז שלישייה?

ילד אחד אני לא מסוגלת לגדל. אז שלישייה?

לוסי הייתה גרושה בסביבות גיל 30, במצב כלכלי מורכב כשהיא גילתה שהיא בהיריון, האפשרות היחידה שנותרה לה, היא להפיל את התינוק כדי שלא תצטרך להתמודד איתו במצבה המורכב כלכלית, כשהיא לבד ובלי תמיכה, המשפחה תמכה בהחלטה של לוסי לבצע הפלה והיא פנתה לוועדה הרפואית בכדי לבקש לבצע הפלה.

התהליך עבר בקלות, לוסי התקדמה לפי התוכניות וכבר הגיע למפגשים האחרונים עם הרופא, כדי לבצע את התהליך הסופי. הרופא נכנס לחדר בכדי להודיע ללוסי את הבשורה שהיא כל כך לא ציפתה לה: "לוסי, את רוצה להפיל את תינוק אחד, אבל לך שלושה תינוקות, את בהיריון עם שלישייה".

לוסי הייתה בשוק, היא לא ידעה איך לקבל את הבשורה, היא הרגישה את שכל העולם מתמוטט עליה ברגע אחד.

תורמים עכשיו להמשך פעילות הצלת החיים של מחלקת אמ"א של הידברות וזוכים להציל את התינוקות הבאים שזקוקים לעזרתכם >>>

לאחר כמה דקות של הלם, היא התעשתה "לא יכול להיות שאעשה דבר כזה, איך אגדע ככה את החיים של שלושה תינוקות חמודים. שלושה, לא אחד". היא החליטה, בניגוד לכל הציפיות, לא לוותר ולשמור את התינוקות. את שלושתם. היא הודיעה לרופא באותו הרגע שהילדים האלו יקבלו חיים.

אבל איך מסתדרים לבד? לוסי פנתה למחלקת אמ"א, שם היא פגשה את הרבנית קלינה שוורץ שלקחה את לוסי תחת חסותה וקיבלה תמיכה נפשית, פיזית וכלכלית ממחלקת אמ"א, הרבנית קלינה דאגה לכל מחסורה עד הפרט הכי קטן.

היריון של שלישייה, הוא היריון בסיכון מה שהצריך תמיכה מיוחדת ועזרה צמודה של הרבנית קלינה ומחלקת אמ"א וברוך השם, הם עשו את זה, ולמרות הקשיים לוסי הצליחה לשמור את ההיריון ולהמשיך להיות חזקה פיזית ונפשית.

לוסי גם לא נשארה לבד, ובסיעתא דישמיא מצאה שידוך והתחתנה עם דניאל ויחד בנו בית נאמן וקן חם לשלושת הגוזלים שלהם. "בסוף קיבלתי ארבע מתנות" מספרת לוסי "הכרתי את דניאל והתחתנו".

תורמים עכשיו להמשך פעילות הצלת החיים של מחלקת אמ"א של הידברות וזוכים להציל את התינוקות הבאים שזקוקים לעזרתכם https://bit.ly/3IbNaZA

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]