ראש מועצת אפרת: ״חבל ששר הבריאות לא נאבק על הבריאות באותה נחישות בה נאבק במתנחלים״ - 0404
ראש מועצת אפרת: ״חבל ששר הבריאות לא נאבק על הבריאות באותה נחישות בה נאבק במתנחלים״ אבשלום ששוני, פלאש 90

ראש מועצת אפרת: ״חבל ששר הבריאות לא נאבק על הבריאות באותה נחישות בה נאבק במתנחלים״

ראש המועצה המקומית אפרת עודד רביבי, תקף הבוקר (ראשון) בחריפות את שר הבריאות ההזוי ממפלגת השמאל הבזויה מרצ, ניצן הורוביץ, בשל דבריו בקבינט המדיני ביטחוני (״אלימות המתנחלים – איום אסטרטגי״).

רביבי זעם על דברי הורוביץ ואמר: ״חבל ששר הבריאות לא נאבק למען הבריאות באותה נחישות בה נאבק נגד אחיו המתנחלים. אלימות בכל צורה בכל מקום ובכל חברה היא איום, נדמה לי שהרבה יותר אלימות כזו נצפתה בחודש האחרון בערי ישראל בשפלה עם רכבים ממולכדים ומתפוצצים.

אלימות נראתה בחודש האחרון במלוא עוצמתה גם במגזר הערבי, לצערנו ברציחות אין סופיות ותקריות ירי. אין כאן כמובן הכשרה או אישור למי מהמתיישבים להרים יד, לא כלפי חיילים, לא כנגד יהודים וחלילה לא נגד השכנים הערבים.

מי שנוהג באלימות פוגע בהתיישבות. אולם הנחישות והעקביות כפי שעולה מהדיווח על דיוני הקבינט בניסיון הורוביץ המשמש כשר הבריאות בנסיונותיו להדביק תווית של אלימים למתנחלים היתה חסרה במאבקו בקורונה, במאבק למען שיפור השירות לחולים ולמען הגדלת מספר המיטות בבתי החולים.

ראוי לו שאחרי חודשיים בהם מתו קצת יותר מ-1,000 איש שהיו תחת אחריות משרדו, יתמקד בהם ובדרכים להיערך לגל הבא וישחרר את כולנו מרדיפתו הבלתי מוצדקת אל מול העובדות. האיום האסטרטגי הוא שרים פופוליסטיים, שבמקום להתמקד בעבודתם ולאחד את העם, מחפשים דרכים לפלג ולחלק את הישראלים למחנות״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]