הסתיים תרגיל חטיבת בנימין | צפו בלוחמינו בפעולה - 0404

הסתיים תרגיל חטיבת בנימין | צפו בלוחמינו בפעולה

היום (רביעי), הסתיים תרגיל חטיבתי אותו ערכה אוגדת יהודה ושומרון, לחטיבה המרחבית "בנימין". מטרת התרגיל הינה בחינת יכולות החטיבה, מוכנותה ודרכי הפעולה שלה מול תרחישים של פיגועי טרור קשים ומגוונים ברחבי הגזרה.

התרגיל נפרס בתנאי שטח מגוונים בגזרת החטיבה ולקחו בו חלק מטה החטיבה, הכוחות שנמצאים בתעסוקה מבצעית בגזרה, כוחות הרפואה של החטיבה ומגוון כוחות נוספים.

התרגיל המחיש התמודדות עם מספר אירועי טרור במקביל כמו אירוע ירי, טרור ותרחישים נוספים. מטרת התרגיל היא חיזוק המוכנות ושיתוף הפעולה של שלל הכוחות בגזרה וניהול אירועים מורכבים על מנת להביא להגנה מרבית על תושבי הגזרה.

בסיום התרגיל אמר סגן מפקד חטיבת בנימין, סא"ל שמעון בן זכריה: ״אנחנו מסיימים תרגיל משמעותי שבחן אותנו בתרחישי טרור רבים במקביל. אני מרוצה משיתוף הפעולה של החטיבה וגדודי התעסוקה המבצעית שלנו עם הכוחות החבירים שבגזרתנו. חטיבת בנימין תמשיך לפעול לילות כימים ולחתור לתרגול והשתפרות על מנת להביא לביטחון מיטבי לתושבי הגזרה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]