שדולת ארץ ישראל ביקרה בשמעון הצדיק: "לא ניתן להפקיר את ביטחון היהודים בגלל מנסור עבאס" - 0404
שדולת ארץ ישראל ביקרה בשמעון הצדיק:

שדולת ארץ ישראל ביקרה בשמעון הצדיק: "לא ניתן להפקיר את ביטחון היהודים בגלל מנסור עבאס"

שדולת ארץ ישראל בכנסת קיימה הערב (רביעי) כינוס חירום מיוחד בשכונת שמעון הצדיק בירושלים. חברי השדולה בראשות ח״כ יואב קיש וח״כ אורית סטרוק עמדו מקרוב על המציאות הבלתי נסבלת במסגרתה תושבי השכונה מופקרים ביטחונית וסובלים מאיומים יום יומיים עד כדי סכנת חיים.

בביקור השתתפו חברי הכנסת יולי אדלשטיין, יואב קיש, מיקי זוהר, גדי יברקן, קטי שטרית, ואורית סטרוק.

ח״כ יואב קיש אמר לתושבי השכונה: "באנו לירושלים לשמעון הצדיק מסיבה פשוטה, לשמור על הביטחון האישי של היהודים בירושלים. המשטרה והממשלה מוותרים על הריבונות והביטחון בירושלים ואנחנו אומרים להם עד כאן! לא ניתן להפקיר את בטחון היהודים בגלל מנסור עבאס. אנחנו דורשים לשים כאן נקודת משטרה שתגן על חיי התושבים".

ח״כ אורית סטרוק, הוסיפה: "שדולת ארץ ישראל תוודא שיהודים יוכלו לחיות בירושלים בירת ישראל בבטחה ושמדינת ישראל לא תיכנע לטרור. להתלקחות שנפתלי בנט חושש ממנה יש פתרון קל, פשוט, זול, יעיל וידוע לכל: להציב 2 שוטרים במקום בו אנחנו יושבים עכשיו. כל רגע שהפתרון הזה לא מיושם – זו כניעה לטרור".

ח"כ יולי אדלשטיין: "כל עוד לא תהיה כאן שמירה משטרתית ראויה לשמה אנחנו נהווה את החומה שמפרידה בין הטרוריסטים הארורים לבין המשפחות. את הטרור מנצחים רק ביד קשה".

ח"כ איתמר בן גביר
הודה לכל חברי הכנסת שהגיעו לחזק את התושבים ולתמוך במאבק למען בטחונם: "התרגשתי מאוד מהגעת השדולה. זו הנבחרת של השמירה על ארץ ישראל. אחד האנשים שניסו כאן לתווך אמר לי שגורם מדיני בכיר, שכולנו יודעים מיהו, אמר שהוא לא ייכנע לי וייבש אותי עד שהמאבק ייגמר. מדובר באגו שיותר חשוב לו מהכל, וכאשר אתם באים, האמירה שלכם היא שזה לא מאבק שלי או שלכם, אלא מאבק של כל עם ישראל על החיים כאן בארץ ישראל".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]