ח"כ שיקלי בסיור ביו"ש: הרשות מנסה לנתק רצף התיישבות יהודית בין הבקעה לת"א | צפו - 0404

ח"כ שיקלי בסיור ביו"ש: הרשות מנסה לנתק רצף התיישבות יהודית בין הבקעה לת"א | צפו

ברשות פועלים יחד עם האיחוד האירופי במטרה להשתלט בדרכים בלתי חוקיות על שטחים אסטרטגים ביהודה ושומרון וזאת במטרה להביא להקמת מדינה ערבית בשטח. 

ח"כ עמיחי שיקלי הזהיר במהלך סיור יחד עם מנכ"ל מועצת יש"ע, יגאל דילמוני, בנקודת תצפית מעל הכפר דומא מהכוונה של הרשות לנתק באופן בלתי חוקי רצף ההתיישבות יהודית בין בקעת הירדן לתל אביב.

ח"כ שיקלי: "השתלטות רחבת היקף של מאהלים בדואים עם דרכים שהאיחוד האירופי פורץ כדי לאפשר להם להשתלט על הקרקע. נתק מסוכן בין ההר לבין הבקעה שלא יאפשר למדינת ישראל לממש את אחיזתה ביהודה ושומרון.

זו טעות לחשוב שמדינת ישראל תוכל להתקיים באיזו רצועה ברוחב שרוך על כביש החוף. היא לא תוכל. המלחמה הזאת לא שייכת רק לתושבי יהודה ושומרון זו מלחמה על עתיד מדינת ישראל".

מנכ״ל מועצת יש״ע, יגאל דילמוני, חיזק את דברי שיקלי והוסיף: "גוש שילה ואריאל בסוף מגיע לתל אביב, בלי הרצועה הזאת לתל אביב יהיה קשה לחיות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]