הקואליציה הפרה קיזוז והקפיצה את ח"כ וולדיגר מניתוח של בנה: "חשבתי שיש כבוד למילה בין אנשים" - 0404
הקואליציה הפרה קיזוז והקפיצה את ח אוליבר פיטוסי, פלאש 90

הקואליציה הפרה קיזוז והקפיצה את ח"כ וולדיגר מניתוח של בנה: "חשבתי שיש כבוד למילה בין אנשים"

מיכל וולדיגר מהציונות הדתית פנתה אתמול לח"כ אמילי מואטי מהעבודה בבקשה להתקזז איתה, שבשל ניתוח של בנה שמתקיים היום. מואטי בדקה מול ראשי הקואליציה ואישרה את הקיזוז מול וולדיגר.

היום (רביעי), בזמן שח"כ וולדיגר נמצאת בבית החולים עם בנה, דרשה יו"ר הקואליציה עידית סילמן ממואטי להגיע למליאה ולהצביע, למרות הקיזוז, וזאת בשל צורך של בני גנץ, שהיה אמור להיות נוכח במליאה, להיעדר. כך הביא העיתונאי יניר קוזין.

ח"כ וולדיגר התייחסה להפרה הבוטה של הקיזוז בצד הקואליציה: "כשהגעתי לכנסת, חשבתי שיש כבוד למילה בין אנשים. בוודאי בין חברי כנסת, שמסכמים ״מקוזזת, מקוזזת, מקוזזת״. אז חשבתי.

ובאמת, מעל הכל – עצוב לי".

ח"כ סמוטריץ': "אין תהום מוסרית ואנושית שסילמן לא תרד אליו. שוב מכריחה את אמילי מועטי להפר קיזוז רטרואקטיבית ומאלצת את ח"כ וולדיגר לעזוב את מיטת בנה שעובר היום ניתוח בבית החולים ולהגיע לכנסת. לא אנושי ושובר שוב את המוסכמות המקובלות בכנסת בין קואליציה לאופוזיציה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]