ביזיון | שוטרת מנעה מטל יושובייב להגיע לביתו: "המשטרה מנקה את שכונת שמעון הצדיק מיהודים" - 0404

ביזיון | שוטרת מנעה מטל יושובייב להגיע לביתו: "המשטרה מנקה את שכונת שמעון הצדיק מיהודים"

תיעוד מרתיח | שוטרת מג"ב מנעה הערב (שלישי) מטל יושובייב להגיע לביתו בשכונת שמעון הצדיק במזרח ירושלים, בטענה כי כניסת יהודים לאזור אסורה.

בתיעוד האירוע ניתן לראות את השוטרת מודיעה ליושובייב שהונחתה למנוע כניסת יהודים לאזור שסביב ביתו, ולאפשר כניסת ערבים בלבד. יושובייב כתב בחשבון הטוויטר שלו: "המשטרה מנקה את שכונת שמעון הצדיק מיהודים, עד שלא התקשרתי למפקד התחנה לא נתנו לי להיכנס לבית שלי והשאירו אותי בחוץ.

המשטרה רוצה את שכונת שמעון הצדיק יודן ריין, אין הסבר אחר לזה. תקשיבו לדברי השוטרת: "ההוראה שניתנה לי – אין להכניס לפה יהודים". לא נתפס".

מהמשטרה נמסר: "נוכח אירועי הימים האחרונים, המשטרה פועלת באזור לשמירת הסדר הציבורי, שלום הציבור וביטחונו. החסימות נועדו למנוע הפרות סדר, אלימות וחיכוך מכל סוג שהוא. מבירור המקרה עולה כי מדובר בלוחמת מג"ב שהייתה בתגבור במקום, וטעתה בשיקול הדעת ובהסבר הדברים לאזרח בעקבות אי הבנה נקודתית.

נבהיר כי כניסת תושבי השכונה לביתם, ערבים או יהודים, מתאפשרת ללא הגבלה וגם במקרה זה לאחר התערבות מפקד הגזרה, התאפשר המעבר. צר לנו על הניסיון להסיק מסקנות שגויות ביחס לפעילות המשטרה המבוצעת ללא משוא פנים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]