יוסי דגן בשמעון הצדיק: "הממשלה חלשה - העם חזק" - 0404
יוסי דגן בשמעון הצדיק:

יוסי דגן בשמעון הצדיק: "הממשלה חלשה – העם חזק"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הגיע בשעות הלילה, לחזק את ח"כ איתמר בן גביר שהעביר את לשכתו לפני מספר ימים לשכונת שמעון הצדיק שבמזרח ירושלים, זאת במטרה לדרוש מממשלת ישראל להביא אבטחה ובטחון לתושבי השכונה, הסובלים מאירועי טרור על בסיס קבוע מידי הערבים באיזור.

בזמן ביקורו, עשרות ערבים קראו קריאות גנאי לעברו, ובראשם הפרובוקטור אבו חומוס. דגן ישב יחד עם ח"כ איתמר בן גביר ואריה קינג סגן ראש עיריית ירושלים.

ראש מועצת שומרון חיזק את בן גביר ואמר: "באתי לכאן לא רק בשם תושבי השומרון אלא בשם עם ישראל השפוי, הגעתי לכאן קודם כל כדי לחזק את חבר הכנסת איתמר בן גביר, כל עם ישראל איתך. לא ראינו לפני שבוע כאשר אחמד טיבי הגיע לעשות פרובוקציות בגבעת רונן, שהוא קיבל מכות משוטרים, אז קודם כל אנחנו מחזקים את ידיך ואת ידי סגן ראש העיר אריה קינג. ממשלת ישראל נמדדת באזורי הספר פעם בחומש בשומרון, פעם בעוטף עזה, פעם בלוד ופעם בירושלים והממשלה הזו נכשלת גם פה ובכל המקומות. הממשלה הזו צריכה להתחלף ויפה שעה אחת קודם הממשלה הזו נכשלת בלתת ביטחון. לא יכול להיות שאדם כמו עומר בר לב הוא שר במדינת ישראל.

כל מה שיש לשר לביטחון פנים להגיד לתת המזכירה האמריקאית זה: "אלימות המתנחלים". השר לביטחון פנים חייב להיות מפוטר כל יום שבו שר לביטחון פנים מדבר נגד חצי מיליון אזרחים של מדינת ישראל, שולח שוטרים כדי להכות חבר כנסת בלב הבירה הוא בושה למדינת ישראל כולנו עם אחד גם בירושלים גם כאן גם בחומש שבשומרון הממשלה חלשה העם חזק והעם הזה ינצח".

ח"כ איתמר בן גביר: "אנחנו מציבים תנאי אחד לצאתי מכאן: לשמור על ביטחון התושבים. לא יכול להיות שתשע פעמים מציתים כאן רכבים, שלוש פעמים זורקים בקבוקי תבערה, הציתו בית בנס המשפחה לא הייתה בבית באותו זמן, היה יכול להיות כאן אסון, הכתובת על הקיר לכן הדרישה היא אבטחה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]