בן גביר בשמעון הצדיק: "לא הולך מכאן, אנחנו בעלי הבית על ירושלים" - 0404
בן גביר בשמעון הצדיק:

בן גביר בשמעון הצדיק: "לא הולך מכאן, אנחנו בעלי הבית על ירושלים"

יו"ר עוצמה יהודית, ח"כ איתמר בן גביר, מסר הערב (שני) הצהרה מלשכתו הפרלמנטרית בשכונת שמעון הצדיק בירושלים והצהיר כי לא יזוז מהמקום עד שתוצב אבטחה קבועה במקום ותבטיח את ביטחון היהודים המותקפים מידי יום בשכונה. 

ח"כ בן גביר: "בשעות האחרונות התחילו להציע כל מיני הצעות מטעם מתווכים שמנסים לפתור את מה שקורה כאן בשמעון הצדיק.

הייתה הצעה שמאבטחים של המוסד לביטוח לאומי שנמצאים בבניין במרחק של 200 מטר ישקיפו על הבית, אבל כולם רואים שזה רחוק, לא רציני ולא ישים. הייתה הצעה נוספת של ראש עיריית ירושלים משה לאון לרשת את המקום במצלמות. אני מכיר ומוקיר את לאון אבל מצלמות יש כאן המון והן לא מנעו תשע פעמים מלשרוף את הרכב של טל ושלוש פעמים לזרוק בקת"בים על הבית, עד ההצתה האחרונה שיכלה להביא לרצח המשפחה.

הייתה הצעה שהתביישתי לשמוע אותה, שנוציא את המשפחה עד הרמדאן, וגורמים יממנו לה דיור חלופי. אלה הצעות של התקפלות, הצעות מבישות. רק אתמול אמר ראש הממשלה בנט כי מדובר בנושא שמעניין רק את הבט"פ, והיום הוא מבין שזה אירוע מדיני. בנט, תוריד את האגו של המפכ"ל והממ"ז ותציבו שמירה על הבית. כל מה שביקשתי זה ניידת משטרתית ליד הבית כדי שהם יוכלו לחיות כאן בביטחון.

יש כל מיני פייק ניוז שאנחנו הולכים, אבל אני לא הולך מכאן, הלשכה לא מתקפלת והיא תישאר כאן. אם יביאו אבטחה אני אעבור למשימה הבאה, ואם לא יביאו נישאר כאן. אנחנו בעלי הבית במדינת ישראל, אנחנו בעלי הבית על ירושלים. מספיק עם ההפקרות, מספיק להפקיר את המשפחה ושבנט והמפכ"ל יפסיקו עם האגו".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]