"קטינה": המחבלת שדקרה אם לעיני ילדיה בשמעון הצדיק תישאר במעצר - 0404
0404

"קטינה": המחבלת שדקרה אם לעיני ילדיה בשמעון הצדיק תישאר במעצר

בית המשפט המחוזי ירושלים קבע היום (שני) כי המחבלת שדקרה את מוריה כהן בשכונת שמעון הצדיק תישאר במעצר עד תום ההליכים נגדה. בדרכה לדיון סימנה המחבלת 'וי' בעידוד בני משפחתה, שלאחר מכן גם התפרעו במסדרונות בית המשפט. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את כהן נכח בדיון.

נזכיר כי הפיגוע אירע לפני כחודשיים, בעת שכהן צעדה בשעות הבוקר עם חמשת ילדיה. המחבלת עקבה אחרי כהן וילדיה, עד ששלפה סכין ודקרה את כהן בעוצמה רבה בגבה בניסיון לרוצחה. מעוצמת הדקירה נותרה הסכין בגבה של כהן, ורק לאחר שהחלה האחרונה לזעוק לעזרה נמלטה המחבלת מהמקום.

כהן הובהלה לבית החולים כשהסכין בגבה, בעוד ילדיה נותרו עם כוחות הביטחון במקום. לאחר מספר שעות אותרה המחבלת כשהיא נמצאת בבית הספר בו למדה. כאמור, היום החליט ביהמ"ש להאריך את מעצרה עד תום ההליכים נגדה.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את כהן מסר: "אנו מתמודדים עם מחבלים ומחבלות אשר מקבלים תמיכה ועידוד מסביבתם למעשיהם הרצחניים כנגד יהודים, גברים נשים וטף. צעד ראשון כנגד טרור רחב ומתמשך הוא ענישה מקסימלית ומחמירה, בלא שיקולי הקלה לקטינים וכדומה. אנו נפעל ונדרוש מיצוי הדין עם המחבלת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]