עשרות מיליונים יוקצו לטובת מכינות קדם צבאיות וגרעינים תורניים - 0404
עשרות מיליונים יוקצו לטובת מכינות קדם צבאיות וגרעינים תורניים יונתן סינדל, פלאש 90

עשרות מיליונים יוקצו לטובת מכינות קדם צבאיות וגרעינים תורניים

בישיבת הדירקטוריון של קק"ל אושר היום (ראשון) תקציב של עשרות מיליוני שקלים לטובת מכינות קדם צבאיות וגרעינים תורניים ומשימתיים. 

כמו כן אושרו תקציבים למיזמים משותפים לסטודנטים בפריפריה, עידוד נשים לחקלאות, חוות חקלאיות, מיזמים לנוער בסיכון ועוד מיזמים חברתיים וחינוכיים ברחבי הארץ. כמו כן אושר תקציב מיוחד לקליטה ולעוגני קליטה המוקמים בישובים של מפוני גוש קטיף.

סמוטריץ': "יש לנו אחריות על המשך קידום העשייה הברוכה של הציונות הדתית בכל מרחבי ארצנו. המחנה הלאומי המחבר בין הציונות הדתית והציבור המסורתי על כל גווניו יחד עם הציבור החרדי אוהבי העם והארץ הוא חיבור של ערכים ושל מטרות משותפות.

העבודה המשותפת במוסדות הלאומיים ובקק"ל בשילוב ידיים נכון עם גורמים ציוניים בשמאל הישראלי נשאו פרי והביאו להשגים ולקידום משימות לאומיות חשובות.

נמשיך לפעול ולסייע ליוזמות, למפעלים ולמוסדות שיקדמו את מדינת ישראל. בהזדמנות זו אבקש למסור תודה גדולה לחבר הדירקטוריון ישראל מלאכי שפעל עבור המטרות החשובות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]