ח"כ סמוטריץ' לאחר הביקור בפרלמנט הצרפתי: "שולח ברכה לכל הקהילה היהודית בצרפת - אנחנו איתכם" - 0404
ח

ח"כ סמוטריץ' לאחר הביקור בפרלמנט הצרפתי: "שולח ברכה לכל הקהילה היהודית בצרפת – אנחנו איתכם"

יו״ר מפלגת הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳, ממשיך את ביקורו באירופה ומלונדון המשיך לפריז. הפגישה הראשונה התקיימה היום (חמישי) בבניין הפרלמנט הצרפתי יחד עם חבר הפרלמנט, מאיר חביב.

חביב אירח את סמוטריץ׳ וסייר איתו בבניין הפרלמנט, מיד לאחר מכן ישבו לפגישת עבודה ודנו בחיזוק הקשרים בין ישראל ליהדות התפוצות. סמוטריץ׳ אמר לאחר הפגישה: "אני מודה על האירוח החם והלבבי ושולח מכאן ברכה לכל הקהילה היהודית בצרפת – אנחנו איתכם. הקשר בין מדינת ישראל לצרפת הוא קשר מצוין. נמשיך להשקיע בחיזוק הקשרים בין ישראל ליהדות התפוצה שכן זה נושא שחשוב לכולנו.

ביקשתי במפגש הזה לחזק את מר חביב, שנלחם כמו אריה להגן על האינטרסים של מדינת ישראל והעם היהודי בפרלמנט הצרפתי. מאיר הוא יהודי גאה ואמיץ שלא מסתיר את אהדתו ותמיכתו בישראל ומסרב להיכנע לרוחות השמאל והפרוגרסיבים ולהשתקה הכוחנית שלהם".

חביב: "אני שמח לארח בפרלמנט הצרפתי את ידידי, יקירי, השר לשעבר מר בצלאל סמוטריץ׳ שבכל עשייתו נלחם עבור ארץ ישראל. אתה אורח מאד רצוי בצרפת ואצלנו בפרלמנט".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]