אין משילות: דגל אש"ף הונף מעל תחנת משטרה בירושלים | צפו בביזיון - 0404
אין משילות: דגל אש

אין משילות: דגל אש"ף הונף מעל תחנת משטרה בירושלים | צפו בביזיון

בהיעדר משילות של ממשלת השמאל של נפתלי בנט, הלאומנות הערבית בארצנו ממשיכה להרים ראש. שיא נוסף נשבר היום (שלישי) כאשר דגל אש"ף הונף מעל תחנת השיטור הקהילתית בכפר השילוח-עיר דוד בירושלים, בירת ישראל.

סגן ראש עיריית ירושלים, אריה קינג: "פני התחנה בעיר דוד, כפני המשטרה בירושלים. חוסר הרתעה. חוסר בהתרעה. חוסר בשוטרים. בקיצור: משטרה בחוסר".

יו"ר תנועת אם תרצו, מתן פלג: "במקום לעקוב אחרי מפגינים, ארגונים ונציגי ציבור, משטרת ישראל חייבת להשיב את הריבונות והביטחון לרחובות ישראל. בושה וחרפה לראות את דגל האויב הרצחני שמשלם משכורות למחבלים, מונף על מבנה השיטור הקהילתי בכפר השילוח-עיר דוד. על מפקד מחוז ירושלים להורות מיידית להסיר את דגל האויב ולטפל בענייני הביטחון השוטף. בראשם גם טיפול במסיתים עליהם הגשנו תלונות רבות".

ממשטרת ישראל נמסר: "בעקבות המקרה נפתחה במשטרה חקירה שנמצאת בראשיתה, במטרה למצות את הדין עם המעורבים במעשה. נמשיך לפעול בנחישות נגד פורעי חוק ומפרי סדר באשר הם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]