ח"כ סטרוק לאורבך: מנע קידום חוקים של ח''כים המקדמים קמפיין "אלימות המתנחלים" כפי שהתחייבת - 0404
ח אוליבר פיטוסי, פלאש 90

ח"כ סטרוק לאורבך: מנע קידום חוקים של ח"כים המקדמים קמפיין "אלימות המתנחלים" כפי שהתחייבת

לאחר שבשבוע שעבר ח"כ ניר אורבך נמנע מתגובה למכתבה של סטרוק, ואף השתיק אותה כשניסתה לדרוש ממנו לעמוד בהבטחתו – שלחה היום סטרוק מכתב נוסף לאורבך עם דרישה למנוע קידום חוקים של חברי כנסת המקדמים את קמפיין "אלימות המתנחלים" כפי שאורבך התחייב במכתבו מלפני 6 שבועות.

אורבך התחייב למנוע קידום חוקים של חברי כנסת שמסיתים נגד המתנחלים, אותם כינה "הציבור שאותו אני מייצג". בראיון לעיתון כינה אורבך את הצעד הצפוי: "הדגל שלי".

במכתבה מלפני שבוע כתבה ח"כ סטרוק: "עד היום נותרה הודעתך ריקה מתוכן, ולא מומשה אפילו פעם אחת" וציינה כי "קמפיין אלימות המתנחלים כבר עבר משלב הדיבורים לשלב המעשים" תוך שהיא מביאה כדוגמא את היערכות כוחות הבטחון בהוראתו של בני גנץ להרוס 5 בתים אקראיים בגבעת רונן, כפעולת נקם אכזרית".

היום (שני), כתבה סטרוק: "למיטב הבנתי, בהתאם למכתבך עליך למנוע קידומם של סעיפים קטנים 4, 5 ו 7 בסעיף ה' בשל השתתפותם הפעילה של היוזמים (הח"כים מוסי רז, אימאן חאטיב יאסין ומיכל רוזין, בהתאמה) בקמפיין "אלימות המתנחלים" של האיחוד האירופי. אם תחליט כן לקדם את הצעות החוק האלה, אנא נמק את החלטתך".

עוד הוסיפה סטרוק: אם תחליט לקדם את הצעות החוק האלו אנא הסבר את החלטתך.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]