האזנות הסתר של המשטרה | שקד: ״רעידת אדמה״. סמוטריץ׳ ענה: ״בחסות רעידת האדמה הזו גנבתם שלטון״ - 0404
האזנות הסתר של המשטרה | שקד: ״רעידת אדמה״. סמוטריץ׳ ענה: ״בחסות רעידת האדמה הזו גנבתם שלטון״ אבשלום ששוני, פלאש 90

האזנות הסתר של המשטרה | שקד: ״רעידת אדמה״. סמוטריץ׳ ענה: ״בחסות רעידת האדמה הזו גנבתם שלטון״

יו״ר מפלגת הציונות הדתית, ח״כ בצלאל סמוטריץ׳, התייחס הבוקר (שני) לחשיפת השימוש בהאזנות הסתר המטרידות של המשטרה באנשי ציבור ואזרחים.

על פי הפרסום, המשטרה השתמשה בתוכנת הריגול ׳פגסוס׳ של חברת NSO גם במכשירים הסלולרים של משפחת נתניהו. בנוסף, נעשה שימוש בתוכנה גם במכשירים של מנכ״לי משרדי האוצר והתחבורה.

סמוטריץ׳ כתב בחשבון הטוויטר שלו: ״אלשיך ויתר המעורבים במשטרה ובפרקליטות צריכים להיעצר עוד היום ולהיחקר על ידי תובע חיצוני ובלתי תלוי עם סמכויות נרחבות.

במקביל חייבת לקום וועדת חקירה ממלכתית כדי להבין איך דבר כזה קורה ומה נדרש לעשות כדי למנוע הישנותו בעתיד. משטרת ישראל ופרקליטות המדינה נדרשות לניקוי אורוות יסודי״.

שרת הפנים איילת שקד, התייחסה לפרשה וכתבה: ״אם הדברים נכונים מדובר ברעידת אדמה, במעשים שמתאימים למשטרים אפלים במאה הקודמת שאסור שנהיה דומים להם. חדירה המונית לפרטיות של אנשים רבים זו הפקרות שחייבת להיפסק״.

על הדברים הנ״ל, ענה סמוטריץ׳: ״אילת, בחסות רעידת האדמה הזו את והשותף שלך גנבתם את השלטון. אם נותרה בך מעט יושרה ואם את חרדה באמת לדמוקרטיה הישראלית את צריכה להפיל את הממשלה הזו ולהביא לבחירות מידיות שיחזירו את הדמוקרטיה ואת השלטון שנגנבו מאזרחי ישראל״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]