כשהראש חולה, המדינה חולה - 0404
כשהראש חולה, המדינה חולה מרק ישראל, פלאש 90

כשהראש חולה, המדינה חולה

בכל פינה תמצאו אותם. אותנו. מתים, חולים, חולים קשה וכאלה שרק הוכנסו לסגר. לבידוד מאולץ בגלל אימות בבדיקת PCR.

בפועל, רבים מאזרחי מדינת ישראל חולים. הם חולים בגלל ראש חולה. בגלל אדם שלא מונה ע״י העם וגנב את תפקיד הניהול. לנהל הוא לא יודע ואת אפקט החובבנות כולנו חוטפים. חוטפים ממש. חלקנו מאבד חברים, בני משפחה, כאלה שנפלו לנגיף שמתפזר כאן בגלל מדיניות רופסת של הכלת מתים.

כל שני וחמישי משתנות כאן ההוראות. לא שבאמת יש הוראות. תעקבו ותראו – כשיש כותרות נגד המדיניות, פתאום בנט מכנס את הקבינט, פתאום לרגע הם יוצאים מהחורים.

אישית, אני מכיר לא מעט אזרחים שהחליטו לא ללכת לבדיקת PCR. הם יצאו מאומתים באנטיגן. הם נשארו בבית כמה ימים, אבל לא נכנסו לסטטיסטיקה. הכמות עצומה. המידע שהעם מקבל על כמות המאומתים היומית – שקרי. הוא רחוק מהמציאות הכואבת. גם השקר המפורסם הוא מטורף לחלוטין. המספרים בשמיים. עשרות אלפים מצטרפים מידי יום למאות אלפי המבודדים.

במילים אחרות, יש כאן סגר פעיל ללא פיצוי בצידו. רבים במדינת ישראל נמצאים בבתים. הם חולים, מבודדים, מאומתים. הם בסגר. לא עובדים ולא מקבלים פיצוי. בעלי עסקים שנתקעים בביתם סובלים עוד יותר. מבחינת המדינה – הם עובדים כרגיל. בלתי נתפס.

טירוף בדיקת האנטיגן בכלל יצא מכל פרופורציה. שכן שלי מספר שהבן שלו כל הזמן מוריד תמונות תוצאה שלילית מהרשת החברתית ושולח לבית הספר כדי להראות שאינו חולה. ״למה לשקר ולסכן חיים״? שאלתי. התשובה שקיבלתי היתה חדה ומנומקת: ״אין לנו כסף לקנות כל שבוע ערכות אנטיגן, שגם ככה אינן כה אמינות״. אז הבטיחו לתלמידנו ערכות בחינם. פעם אחת זה הגיע. לכמה, הערכה הגיעה יותר מפעם אחת, אבל רבים מדווחים שמדובר בפייק. הם לא מקבלים.

העם כולו מרגיש שהעסק לא מנוהל. לצד טירוף עליית מחירים – כזאת שלא הכרנו כאן בארצנו, העלאת מסים והחלטה שלא לפצות כספית את המבודדים ובעלי העסקים, הראש החולה ממשיך להיות מנוהל ולקבל בהכנעה כל דרישה שמפיל עליו מי מחבריו לקואליציה.

בנט החולה, מתעסק בספר שלו ובמהדורות שכאילו נחטפות. החטיפה היחידה האמיתית בישראל היא חטיפת השלטון ע״י בנט.

מחלת המגלומניה של הנוכל היא הסבל הנוראי של עם ישראל, שמתפלל כל רגע לבריאות של כולם ולכך שבנט יעלם מהנוף הפוליטי שלנו. במהרה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]