רכבו של טל ישובייב משמעון הצדיק הוצת פעם נוספת. ח"כ בן גביר ל-0404: "המשטרה איבדה שליטה בי-ם" | צפו - 0404
צילום: טל ישובייב

רכבו של טל ישובייב משמעון הצדיק הוצת פעם נוספת. ח"כ בן גביר ל-0404: "המשטרה איבדה שליטה בי-ם" | צפו

ההפקרות ברחבי ארצנו נמשכת | רכבו של תושב שמעון הצדיק, טל ישובייב, הוצת הלילה (שלישי) בפעם התשיעית. בנוסף, מחבלים ערבים השליכו אתמול בצהריים אבנים על תושבת המקום ובערב רוססו יהודים בגז מדמיע בסמוך לשכונה.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ בן גביר, אמר הבוקר ל-0404: "המשטרה איבדה שליטה בירושלים. עצם העובדה שלא היה מארב סמוך לבית ולרכב שהוצת בפעם התשיעית, מלמד על הפקרות וזלזול של המשטרה בתפקידה המרכזי: לשמור על חיי היהודים בשמעון הצדיק ורכושם".

"לא ייתכן כי משטרת ישראל הגדולה, אינה מסוגלת לאבטח מתחם כל כך קטן ומקום נקודתי שבו הפורעים חוזרים למקום העבירה וממשיכים לבצע אותה מבלי שייתנו את הדין", הוסיף בן גביר.

גם ח"כ אורית סטרוק התייחס לשריפת הרכב וכתבה: "מה לדעתכם היתה משטרת ישראל עושה אם היו הצתות חוזרות ונשנות בכיוון ההפוך (יהודים מציתים רכב של ערבי)?"

טל ישובייב

ממשטרת ישראל נמסר: "משטרת ישראל פועלת ברחבי העיר ירושלים, ובאזור שייח׳ ג׳ראח בכוחות מתוגברים לשמירה על שלום התושבים וביטחונם בכל ימי השנה.
מעבר לפעילות יזומה, גלויה וסמויה, כל דיווח או תלונה המתקבלים במשטרה על ניסיונות פגיעה בנפש וברכוש מטופלים ונחקרים ביסודיות במטרה למצות את הדין עם המעורבים. מיד עם קבלת הדיווח אודות הצתת הרכב הוזעקו למקום כוחות משטרה ונפתחה חקירה במטרה לאתר את המעורבים במעשה. נמשיך לפעול על מנת למצות את הדין עם כל עבריין שינהג באלימות, יפר את הסדר הציבורי ויפגע ברכוש".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]