כשש וחצי שנים אחרי שסוכל מינויו לתפקיד מפכ"ל המשטרה: התחדש משפטו של גל הירש - 0404
כשש וחצי שנים אחרי שסוכל מינויו לתפקיד מפכ מתוך פייסבוק

כשש וחצי שנים אחרי שסוכל מינויו לתפקיד מפכ"ל המשטרה: התחדש משפטו של גל הירש

כ-6 וחצי שנים אוחרי שסוכלו מינויו לתפקיד מפכ"ל המשטרה, היום (ראשון) התחדש משפטו של גל הירש בחשד לעבירות מס מלפני 15 שנה. גל הירש סיפר על ההתאוששות מניתוח ועל ההתמודדות עם מחלת הסרטן בצל הרדיפה המשפטית שהוא, כמו רבים בימין, סוברים שמתנהלת נגדו.

גל הירש כתב לעוקביו ברשתות החברתיות על חידוש המשפט ויצא בהתקפה על המשטרה והפרקליטות: "בשבועות האחרונים אני מתאושש מניתוח גדול, השני במספר, החלמה איטית, לא פשוט.

למרות הכל, לא אישרתי לעורכי הדין שלי לבקש דחיה במשפט שנכפה עלי, זה התחיל היום, הסתיים לא מזמן, התייצבתי ומשם היישר לביקורת בבית החולים.
אנו כבר בשנת 2022 כשבע שנים עברו מאז סיכול המינוי למפכ״ל המשטרה בשנת 2015 על ידי עשרות חשדות שווא ושני תיקי שוחד שנתפרו ונסגרו מחוסר אשמה.

בסופן של עלילה וחקירה רבת שנים אנחנו כאן היום, בבית המשפט, עקב טענה חסרת בסיס לעבירת מס מלפני 15 שנים!

שבע שנים של חקירות, חיפושים, האזנות סתר, מעקבים, גיוס כושל של עדי מדינה עבריינים, עלבונות, הדלפות, סיבובים בכחש, מעשים חמורים, שיהוי, עינוי דין, שימוע למראית עין, בלב סגור, בנפש לא-חפצה.

לנוכח כל אלה – נגרמו לי ולמשפחתי נזקים עצומים עצומים, כלכליים, בריאותיים ובתקופה הזו אני אף מתמודד עם מחלת הסרטן עם כל המשמעויות הכרוכות בכך.

זהו מחיר ההתנדבות שלי – התייצבותי לקריאה שנקראתי אל הדגל.

קשה, כמה קשה, היה להם – למשטרה ולפרקליטות, להודות בטעותם, להכיר בכך שעל לא עוול בכפי סיכלו את מינויי למפכ"ל. כדי שלא להכיר בכך, הביאו אותי לכאן היום.

לא יכלו לסגור גם את התיק ההזוי הזה – התירוץ האחרון שנתלו בו כדי לנסות ולהצדיק בדיעבד את כל אשר עוללו כדי לסכל את המינוי למפכ״ל – סיכול, שהוא אירוע חמור מאוד ועוול נורא.

חשוב מאוד בעיני שמערכת אכיפת החוק תהיה רבת כוח אך חשוב לא פחות שיפעם בה עיקרון ריסון הכוח! כתב האישום המופרך הזה לא צריך היה לבוא לעולם ונכון שיבוטל! השנים האחרונות חרצו בנשמתי ובגופי חריצים מדממים.

אחרי שנים ארוכות של איפוק, כבוד וגישה ממלכתית (שנכזבו) הגענו לבית משפט השלום – להשלים את המלחמה על חפותי המלאה, באותה הדרך, בנחישות ובתקיפות הראויה. אני מייחל ומקווה לעשיית צדק, לזיכוי מלא ולרפואה שלמה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]