"חוזרים, עם כל הכוח במנועים" | בליכוד מברכים על הודעת נתניהו - 0404

"חוזרים, עם כל הכוח במנועים" | בליכוד מברכים על הודעת נתניהו

אמנם יש כמה גורמים בליכוד שמאד מאוכזבים היום מהודעת נתניהו כי לא ילך לעסקת טיעון הכוללת קלון וכי ימשיך להוביל את הליכוד, אך רבים אחרים במפלגה כבר ברכו את ראש הממשלה ושמחו יחד עם המוני תומכי נתניהו והליכוד.

ח"כ אמיר אוחנה: "חוזרים, עם כל הכוח במנועים. גאה בך".

ח"כ קטי שטרית כתבה על הודעת נתניהו: "תודה על זה שאתה לא נשבר! יחד נפיל את הממשלה הרעה והמסוכנת הזו ונחזור להוביל את המדינה בגאון ובביטחון. בשם ה' נעשה ונצליח".

ח"כ אלי כהן: "יש לנו מטרה אחת לא להחליף את נתניהו אלא להחליף את הממשלה".

ח"כ שלמה קרעי: "בחרתי בנתניהו ואמשיך לבחור בו ולחזק אותו, בחזית המשותפת שלו כראש החץ של המחנה הלאומי, יחד עם עוד מיליונים מאזרחי ישראל, עד להקמת ממשלת ימין בראשותו בקרוב בעז"ה".

ח"כ מירי רגב: "שמחתי לשמוע את הודעתו של נתניהו על כך שהוא ימשיך להנהיג את תנועת הליכוד והימין. טוב עשה נתניהו שהיה קשוב לקולות הרבים שנשמעו בציבור ובסיעה ואני ביניהם, על כך שעליו להילחם על חפותו עד הסוף. בעז"ה נעשה ונצליח".

ח"כ ישראל כ"ץ: "אני מברך את יו״ר הליכוד בנימין נתניהו על הודעתו שימשיך להנהיג את הליכוד והמחנה הלאומי . נתניהו קיבל החלטה אמיצה וכפי שהבטחתי, כולנו מתייצבים לצידו ומגבים אותו בהחלטתו.

נמשיך לפעול ביחד להפלת הממשלה המסוכנת הזאת ולחזרת הליכוד לשלטון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]