שקד פרסמה תמונה מושלגת מהיישוב קידה. גנץ: "התמונה הפסטורלית רחוקה מלשקף את המציאות" - 0404
שקד פרסמה תמונה מושלגת מהיישוב קידה. גנץ: יונתן סינדל, פלאש 90

שקד פרסמה תמונה מושלגת מהיישוב קידה. גנץ: "התמונה הפסטורלית רחוקה מלשקף את המציאות"

ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ, הגיב לשרת הפנים איילת שקד שפרסמה תמונה מושלגת מהיישוב קידה שבהתיישבות הצעירה בבנימין ואמר כי התמונה רחוקה מהמציאות.

גנץ: "חבל שהתמונה הפסטורלית היתה רחוקה מלשקף את המציאות הבלתי נסבלת שתושבי קידה חוו גם במהלך הלילה האחרון. זרם החשמל מהגנרטור הארעי הופסק שוב ושוב, תנורי החימום קרסו, ילדים ותינוקות סבלו מקור חודר עצמות והורים נעו בין אילתורים לבין איבוד עצות.

התושבים פעלו, הצוותים המסורים של המועצה עשו הכל כדי לנסות ולסייע, אך כשממשלת ישראל מסרבת לחבר לחשמל את המתיישבים, מלח הארץ, התוצאה היא שוב, גם בחורף הזה, שהם וילדיהם יקפאו מקור.

לפני ימים ספורים היית שותפה למהלך שאיפשר חיבור לחשמל של עשרות אלפי בתים לא חוקיים של ערבים בנגב ובגליל. אין ספק שרע״מ דואגת במסירות רבה לבוחרים שלהם.

אני מצפה לכך וגם דורש שבימים הקרובים תובילי גם את בנחישות לא פחותה ובלתי מתפשרת מהלך שישים סוף לחרפה ויעניק חיבור לחשמל גם ליישובי ההתיישבות הצעירה שאותם הבטחת לייצג, הסתכלת להם בעיניים והתחייבת להסדיר. איילת, זה נמצא אצלך בידיים. הגיע הזמן להסדרת ההתיישבות הצעירה!".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]