ח"כ אבי מעוז לבועז גולן בערוץ 14: "הרפורמים יותר קרובים לנצרות, באים להרוס את היהדות" | צפו - 0404

ח"כ אבי מעוז לבועז גולן בערוץ 14: "הרפורמים יותר קרובים לנצרות, באים להרוס את היהדות" | צפו

יו"ר מפלגת נעם, חבר הכנסת אבי מעוז (הציונות הדתית) אמר הערב (רביעי) במהלך ריאיון לבועז גולן בתוכנית "האולפן הפתוח" בערוץ 14 כי צריך הרפורמים מסכנים את המדינה היהודית.

לדברי מעוז: "התנועה הרפורמית יותר קרובה לנצרות מאשר ליהדות. בתור תנועה אידיאולוגית הם באים להרוס את היהדות. אני מדבר על המקום הכי קדוש אליו אנחנו יכולים להגיע אליו, על הכותל. הרפורמים אמרו במפורש שהכותל זה לא העניין. הם הודיעו מפורשות שהם נלחמים על הכותל כדי להפריד את הדת מהמדינה. הם אומרים את זה בפה שלהם. התנועה הרפורמית מסרסרת בכותל המערבי. הם משתמשים בכותל כדי להנדס לעם ישראל את התודעה כדי שיכירו בהם זרם לא לגיטימי ביהדות. הם לא לגיטימיים".

על הסדר הטיעון עם ראש הממשלה לשעבר נתניהו אמר ח"כ מעוז: "צריך להכיר טובה לנתניהו. אנחנו מכירים טובה לנתניהו על כל מה שעשה למען עם ישראל. כל מי שמנסה להפיל את נתניהו הוא כפוי טובה. ברגע שאתה כפוי טובה, אין לך סיכוי להצליח. עם ישראל עומד מאחורי נתניהו, כולם מייחלים לו הצלחה רבה".

יו"ר מפלגת נעם התייחס לטרור האבנים וסיפר כי הוא מקדם דיון בכנסת בנושא: "לפני כמה שבועות ביקשנו הצעה לסדר מדוע המשטרה לא מטפלת ביד קשה כלפי משליכי אבנים ומשליכי בקבוקי תבערה. הכנסת צריכה לשים את עינה הפרלמנטרית בנושא הזה. הם מנסים לנשל אותנו מארץ ישראל, משתמשים באבנים כדי לפגוע בנו".

איך ניר אורבך מסוגל לשתף פעולה עם חבריו לקואליציה?

"אני לא יודע איך הוא הצליח להצביע נגד החוק שהעליתי. לא מזמן הוא אמר 'בעוד ארבע שנים יכירו בגדולה של מה שעשינו', ואני אומר לו על איזה גדולה אתה מדבר? 

אני מזועזע, לא יודע להסביר איך אורבך היה מסוגל להפיל את הצעת החוק שלי על הכותל".

על מימון טיפולים המרה לטראנסג'נדרים אמר ח"כ מעוז: "ההחלטה של שר הבריאות היא משונה, בלשון המעטה. שר הבריאות של מדינת ישראל קרא לנוער הגבעות, נוער הזוועות. המושג הזה הוא מושג מזעזע.

עכשיו אותו שר הבריאות מתעדף טיפולים לשינוי הקול של טרנסג'נדרים מעל תרופות מצילות חיים. הם מהנדסים לנו את התודעה. מה שהם עושים הוא מאוד חמור. האשמה היא על בנט, אורבך וסילמן שהם הכניסו אותו למשרד הבריאות".

האם אתה חושש שיש דברים שלא תוכל לתקן בממשלה הבאה? 

"ישנם שני גופים שיוכלו לעצור את השינויים שנרתה לעשות. אחד זה בג"ץ, והשני זה שלטון הפקידים. יש כאן ארגוני שמאל ענקיים שחינכו את הפקידים ששולטים בכל מדינת ישראל, הסכנה היא גדולה מאוד, ובזה מפלגת נעם מתעסקת. בהנדסת התודעה הנוראה שעם ישראל חווה".

מתי הממשלה תיפול?

"אני אדם ריאלי ולכן אני חושב לצערי שהממשלה הזאת תחזיק מעמד לפחות עד לסוף הקדנציה של בנט. מקווה שהיא תיפול מייד לאחר מכן. מצד שני, חשוב לי שאנשים לא ייכנסו לייאוש. אנחנו עושים את ההשתדלות המירבית שלנו כדי להפיל את הממשלה. נצא למחאות".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]