הפינוי בשמעון הצדיק | אריה קינג: ״אין מקום לפשרנות והססנות בשמירה על נכסי העירייה״ - 0404
הפינוי בשמעון הצדיק | אריה קינג: ״אין מקום לפשרנות והססנות בשמירה על נכסי העירייה״ דוברות המשטרה

הפינוי בשמעון הצדיק | אריה קינג: ״אין מקום לפשרנות והססנות בשמירה על נכסי העירייה״

אריה קינג, סגן ראש עיריית ירושלים ויו"ר סיעת מאוחדים במועצת העיר, התייחס הבוקר (רביעי) לפינוי מבנה הערבים בשכונת שמעון הצדיק במזרח ירושלים ובירך את המשטרה והעירייה על המהלך.

קינג: ״השלמת הפינוי הבוקר של הפולשים שבנו ללא היתר את ביתם בנכס העירוני בשכונת שמעון הצדיק, היא הוכחה לכך שלמשטרה יש את היכולת לפעול בכל מקום ברחבי העיר לשם החלת הריבונות ואכיפת החוק, גם במקרים שבהם יש לחץ ערבי ולחץ בינלאומי למנוע את הפעולה המשטרתית שהכרחית להמשך משילות שלטון החוק.

אני מודה לממ"ז ירושלים דורון תורג'מן על שלקח את הביצוע על כתפיו והשיב לעיריית ירושלים את נכסיה. אין ספק שראש העירייה משה ליאון ומנכ"ל העירייה איציק לארי, מסמלים בנחישותם להשלים את הפינוי, את השינוי המיוחל בעיריית ירושלים, זאת לאחר עשור שנים של רפיסות והססנות מצדו של ניר ברקת ראש העירייה הקודם, אשר ברח מכל מאבק של החלת ריבונות ומשילות במזרח העיר.

הפינוי של משפחת סאלחיה, מצטרף לשרשרת הצלחות והישגים באזור מזרח העיר בכלל ושמעון הצדיק בפרט, הישגים שמשדרים לתושבי מזרח העיר, שאין מקום לפשרנות והססנות בכל האמור לשמירה על נכסי העירייה בד בבד עם השקעות אדירות מצד העירייה בפיתוח תשתיות במזרח ירושלים. אנו בהנהלת העירייה נוודא שהמגמה החיובית הזו תימשך ואף תתעצם״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]