הולכים בדרכה של תמר ז"ל ואומרים תודה - 0404
הולכים בדרכה של תמר ז

הולכים בדרכה של תמר ז"ל ואומרים תודה

היום (רביעי) חל יום הולדתה ה-17 של תמר הרמן מעפולה, צעירה מלאת חיים שנפטרה לפני כחמישה חודשים ממחלת הסרטן. סיפור המאבק העיקש שלה במחלה הארורה נגע בלבם של אזרחים רבים בכל רחבי ישראל.

הוריה של תמר, דוד ואיריס החליטו לציין את היום המיוחד להם במיזם מרגש – בסימן הכרת הטוב ואמירת תודה.

הוריה של תמר סיפרו לחדשות 0404 על המיזם המרגש: "תמר בחייה בכלל ובפרט במחלתה הקפידה לומר תודה על כל מיני דברים הנראים לנו כמובנים מאליהם. לדוגמא, כמישהי באה לבקר אותה היא דאגה לשלוח לה הודעה מלאת תודה. היא גם מאוד העריכה את ההתעניינות מצד אנשים במצבה הרפואי והתמיכה לה זכתה. בגלל שהכרת התודה כל כך אפיין אותה החלטנו להעלות את המודעות באמירת התודה – שיהיה כמובן לעילוי נשמתה. המיזם מתפרס בכל רחבי הארץ – בין במוסדות חינוך, בכוחות הביטחון ובין במשפחות. בעפולה נרתם למיזם הצוות החינוכי בבית ספר נועם מוריה שבו חונכה תמר. במסגרת זו תלמידי בית החינוך יצאו לחלק גלויות תודה לעובדי הניקיון בעיר עפולה ובשכונת גבעת המורה. כמו כן סניף בני עקיבא בעפולה קיים שבוע פעילות בנושא התודה. בשבוע זה נגדיל ונרבה את אמירת התודה ככפי שלימדה אותנו תמר במהלך חייה".

ההורים הוסיפו כי הם החליטו גם לחלק מגשי עוגיות לצוותים הרפואיים בבית חולים שניידר ולחיילים בבסיס עטרות. מלבד המשפחה הזמינו ההורים את הציבור הרחב לבצע פעילות ברוח המיזם ולתייג אותה ברשתות החברתיות ב'האשטאג': הולכים בדרכי תמר ואומרים תודה.


אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]