ניר אוי א-ברוך - 0404
ניר אוי א-ברוך אוליבר פיטוסי, פלאש 90

ניר אוי א-ברוך

שחקני התיאטרון של נפתלי בנט לא היו מתקבלים אפילו לאודישן בהצגת מתנ״ס בכפר נידח. הם לא מפסיקים לרגע אחד להיות שותפים להרס המדינה והחרבת היהדות וממשיכים לנסות ולשחק בגן הילדים של ״ימינה״ – קרי, אנחנו ״ימניים״.

הבלוף הזה התפוצץ עם הקמת הממשלה ומאז, בכל יום שחולף, הם ממשיכים במשחק הנדמה לי, שכל ישראלי בר דעת צוחק ממנו ומזלזל בתוכנו. פתאום אורבך וסילמן מודים לבג״ץ שעצר את החלטת ליברמן. המשחק כל כך כפול, כאשר השניים תמכו בהחלטה בעניין הפסקת הסבסוד למעונות היום. הם זרמו עם ליברמן, שלא בדיוק שואל אותם והלכו איתו. מעולם הם לא איימו קודם לכן שאם החלטה כזאת תעבור, הם יחתכו מממשלת ההרס. לפתע, בג״ץ משנה את ההחלטה והשניים קפצו להמציא לציבור כאילו שזה בזכותם. לא יאמן.

אורבך, קיבל גם הוא היום ״כאבי בטן״ ושיחק אותה יוצא מהכנסת ולא לוקח חלק בהצבעות, עד שרע״מ יחזרו להצביע עם הקואליציה. איזה שחקן עלוב. פשוט לא נתפס. זה אותו איש ״הציונות הדתית״ שהלך עם תומכי טרור, נתן ידו להרס הכותל, הרבנות הראשית, להרס מערך הגיור והכשרות וכעת להרס כללי של ארץ ישראל – עצירת נטיעות עצים. אל תתבלבלו – שנת השמיטה לא מעניינת אותו. הנטיעות האלה קיבלו את אישור הרבנות. אותו מעניין שמנסור עבאס, תומך הטרור, יהיה מבסוט והבוס המוחזק, בנט, יהיה שמור על הכסא.

ניר אורבך, הוא חלק מאותה מפלגה שקרנית מסוכנת, הורסת ישראל, שהראש החלול שלה – בנט, שיבח היום את השב״כ שסיכל מזימה איראנית. לא יאמן, האיש שיושב עם תומכי טרור, חבריהם האיראנים בגלוי, האיש שהוא החלום הרטוב של האייתולות, משחק אותה עם ״כאבי בטן״ על הנושא האיראני. בלתי נתפס.

רמת הטירוף הממשלתי עולה על כל דימיון. אוי א-ברוך!

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]