הליכוד: ממשלות נתניהו מעולם לא הפסיקו נטיעות מול הפגנות אלימות ועימותים עם כוחות הביטחון - 0404
הליכוד: ממשלות נתניהו מעולם לא הפסיקו נטיעות מול הפגנות אלימות ועימותים עם כוחות הביטחון יונתן סינדל, פלאש 90

הליכוד: ממשלות נתניהו מעולם לא הפסיקו נטיעות מול הפגנות אלימות ועימותים עם כוחות הביטחון

במפלגת הליכוד התייחסו לדיוני ממשלת השמאל של בנט-שקד על הפסקת נטיעות והתקפלות לתנועה האיסלאמית, במקביל להתפרעויות של מפגעים עם כוחותינו ואמרו כי בממשלות נתניהו מעולם לא הופסקו נטיעות מול הפגנות אלימות.

הליכוד:

הדיונים של ממשלת בנט על הפסקת נטיעות בנגב מול עימותים אלימים עם כוחות המשטרה הם המשך מכירת החיסול של הנגב לתנועה האיסלאמית, זמן קצר לאחר שהעבירה את ״חוק החשמל״.

ממשלת נתניהו מעולם לא הסכימה להפסיק נטיעות מול אלימות. לא רק שממשלת נתניהו לא הפסיקה את הנטיעות, היא אף הרחיבה אותן באופן חסר תקדים, כולל הגדלה של כ-3000 דונם בשנת 2021.

לראשונה בתולדות המדינה ממשלת נתניהו אישרה תכנית לאומית לנטיעות ענק בנגב שתוקצבה ב-150 מיליון ש״ח ואף הוקצו לנטיעות בנגב 15 אלף דונם בין השנים 2021-2017 כדי לשמור על אדמות המדינה.

גם במקרים בודדים של מחלוקות עם ארגוני איכות הסביבה ונציגי הבדואים על שטחים נקודתיים – נמשכו הנטיעות מטרים ספורים ליד שטחים אלה, וכעבור כמה ימים, לאחר שלא הושגו הבנות – נמשכו הנטיעות גם בתוך השטח עצמו.

ממשלות נתניהו מעולם לא הפסיקו את הנטיעות מול הפגנות אלימות ועימותים עם כוחות הביטחון.

בניגוד לבנט ושותפיו שהבעירו את השטח תוך יומיים ונכנעים לרע״מ ולתנועה האיסלמית, ראש הממשלה נתניהו נטע בנגב אלפי דונמים תוך שמירה על השקט והסדר הציבורי.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]