בעלי עסקים מתחום האירועים מפגינים מחוץ לביתו של לפיד: ״הממשלה עושה הכל כדי להתעלם מאיתנו״ | צפו - 0404
צילום: רוזנבאום תקשורת

בעלי עסקים מתחום האירועים מפגינים מחוץ לביתו של לפיד: ״הממשלה עושה הכל כדי להתעלם מאיתנו״ | צפו

בעלי עסקים מתחום האירועים, בהם בעלי אולמות, מפיקים וספקים, הפגינו הבוקר (רביעי) מחוץ לביתו של שר החוץ ורה״מ החליפי יאיר לפיד, כנגד התנהלות ממשלת השמאל בצילו של הגל החמישי של הקורונה.

המפגינים מסבירים כי ענף האירועים מושבת לחלוטין, וכי אירועים בוטלו עד לאחר חג הפורים, דבר שמביא לאובדן הכנסות כבד ולקריסה כלכלית של מאות אלפי עובדי הענף. המצב לדבריהם קשה עוד יותר, שכן לצד אובדן ההכנסות ממשיכים בעלי העסקים לשלם תשלומי מיסים ותקורות גבוהות, כשבמקרים מסוימים כמו אצל בעלי האולמות וגני האירועים, הוצאות אלו מגיעים גם למאות אלפי שקלים בחודש.

״קשה להבין את מתי הממשלה הייתה מנותקת יותר, לפני מספר ימים שהודיעו שהכל בסדר ואין סיבה לפצות, או אתמול בערב שהציגו מתווה עבודה בעיניים שהוא לא פחות מיריקה בפנים של כולנו", אמר אחמד אבדאח, בעל אולם אירועים מעכו.

אורלי רפאלי, מפיקת אירועים: "יש פה ענף שנסגר באופן רשמי וממשלת ישראל ממשיכה לעשות הכל כדי להתעלם מאיתנו, אמרנו ואנחנו ממשיכים להגיד או שתיתנו לנו לעבוד, או שתתנו לנו פיצוי, או שתראו את הרחובות מלאים במאות אלפי אנשי הענף שאיבדו את פרנסתם".

כזכור, אתמול בבוקר הפגינו אנשי הענף מחוץ לביתו של שר הבריאות ניצן הורביץ, שגם לאחר 3 שעות בהם שעו מתחת לביתו בחר להתעלם מהם ולא נתן כל מענה, הבוקר כאמור הגיעו המפגינים אל ביתו של החוץ ובימים הקרובים צפויה המחאה להמשיך ולגדול.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]