ההתבטאות של לפיד הזכירה לאבי מעוז מערכון של הגשש החיוור | צפו - 0404

ההתבטאות של לפיד הזכירה לאבי מעוז מערכון של הגשש החיוור | צפו

יו"ר מפלגת נעם, ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית) התייחס לדברים שאמר בריאיון הבוקר (שלישי) יאיר לפיד, נשאל על הביקורת מהציבור והשיב  כי "הביקורת היא לא על הממשלה, היא על הקורונה, היא הבעיה". לדבריו, "אין פתרונות פשוטים לבעיות מורכבות. טיפול הממשלה לא מושלם ולא יכול להיות מושלם. מצבנו טוב מרוב מוחלט של מדינות העולם, גם מבחינת הכלכלה וגם מבחינת הבריאות".

בנאום שנשא במליאת הכנסת כחלק מסדרת נאומים בני דקה בנושא 'הנדסת תודעה', תקף מעוז את דבריו, והגדיר אותם – "הנדסת תודעה". ח"כ אבי מעוז ציין כי הדברים הזכירו לו מערכון של הגשש החיוור: "זה מזכיר פרסומת שעשו פעם הגששים לטוטו שבה אחד אומר לשני: הצלחת לנחש נכון הפעם? והשני עונה: אני ניחשתי נכון. הם לא שיחקו נכון. אם זה לא היה עצוב, היינו מתגלגלים מצחוק".

לדברי מעוז, "אכן הבעיה היא הקורונה. אבל עליה אי אפשר למתוח ביקורת. ביקורת אפשר וחובה למתוח על מי שהאחריות בידו, ועל מי שביהירותם זילזלו ותקפו בחריפות את הממשלה הקודמת במאבקה במגיפה, והצהירו מעל כל במה שהם ינצחו אותה בקלות. ככה זה כשלפי הדיווח, בישיבת הממשלה האחרונה, כשהתחיל הדיון על הקורונה, מיהרו השרים לפיד, גנץ, ליברמן ואבידר לעזוב את הישיבה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]