נתניהו: "עסקים עומדים בפני קריסה, הממשלה חייבת לתת מייד פיצוי וסיוע כלכלי" | צפו - 0404

נתניהו: "עסקים עומדים בפני קריסה, הממשלה חייבת לתת מייד פיצוי וסיוע כלכלי" | צפו

ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו תקף היום (שני) את הממשלה על רקע סירובה לפצות כלכלית את האזרחים שנפגעו כתוצאה מהקורונה.

נתניהו: "איזו אנרכיה. איזו הפקרות. ממשלת המחדל של בנט, לפיד ועבאס, חייבת לתת מייד פיצוי וסיוע כלכלי לאזרחים, לעצמאים ולעסקים הרבים שנפגעים יום-יום מהקורונה. כולם רואים את האמת: בנט איבד שליטה על הקורונה. מאות אלפי ישראלים כבר נמצאים בבידוד. עשרות אלפי עסקים ועצמאים נמצאים בפני קריסה כלכלית.

ולהבדיל, הממשלה בראשותי הוציאה את ישראל ראשונה בעולם מהקורונה. אנחנו נתנו רשת ביטחון נדיבה לכל אזרחי ישראל – חל״ת, מענקים, פיצויים, סיוע כלכלי. דו״ח הביטוח הלאומי קבע שבזכות הסיוע הזה הצלנו אזרחים רבים מחרפת רעב ועסקים רבים מפשיטת רגל.

הממשלה הנוכחית פשוט מפקירה את אזרחי ישראל לגורלם, גם בבריאות וגם בכלכלה.

בנט שולח את אזרחי ישראל להחליף מקצוע והוא אפילו שולח אותם לקנות בדיקות לא אמינות על חשבונם. איזה מחדל. יש לי הצעה יותר פשוטה: שבנט וממשלת המחדל שלו, הם שיחליפו מקצוע, ואנחנו נמשיך לפעול יחד אתכם, אזרחי ישראל, כדי שזה יקרה כמה שיותר מהר – להחזיר למדינת ישראל ממשלה אמינה ואחראית שתבטיח את הבריאות והכלכלה של כולנו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]