5 שנים לנפילתה של סגן שיר חג'אג' - אמה מירב ופעילי אם תרצו יצאו לחלוקת חבילות ללוחמים לזכרה - 0404
5 שנים לנפילתה של סגן שיר חג'אג' – אמה מירב ופעילי אם תרצו יצאו לחלוקת חבילות ללוחמים לזכרה

5 שנים לנפילתה של סגן שיר חג'אג' – אמה מירב ופעילי אם תרצו יצאו לחלוקת חבילות ללוחמים לזכרה

היום (ראשון), יצא צוות פעילים של תנועת 'אם תרצו' למבצע פינוק לוחמים על ציר מעלה אדומים-ירושלים והעיר העתיקה, לזכרה ועילוי נשמתה של סגן שיר חג'אג' הי"ד אשר נרצחה בדיוק לפני 5 שנים בפיגוע הדריסה בארמון הנציב. אל החלוקה הצטרפה מירב חג'אג' מפורום בוחרים בחיים של המשפחות השכולות, אימה של שיר. עשרות חבילות חולקו ללוחמי צה"ל ושוטרי המג"ב.

יונתן שי, רכז פרויקט "פנק את הלוחם" וראש אגף הסברה בתנועת אם תרצו: "יצאנו הבוקר למבצע פנק את הלוחם מאוד מיוחד לזכרה של סגן שיר חג'אג' הי"ד בליווי אמה המקסימה מירב. ראוי לציין שבאותו פיגוע נוראי בארמון הנציב נרצחו 3 קצינים נוספים. גם עליהם חשבנו היום והחלוקה הייתה לזכרם – יעל יקותיאל ז"ל, שירה צור ז"ל וארז אורבך ז"ל.

כל הלוחמים שפינקנו היום בחבילות חטיפים ושתיה סגרו שבת ועל כן השמחה על פניהם לקבל המארזים הייתה כפולה. ממשיכים לפנק ולעודד הלוחמים שלנו בכל הארץ על ידי אהבת הארץ והכרת התודה של פעילינו והנדיבות של תורמינו האלופים. להיות היום לצד מירב בחלוקה היה בשבילי דבר עצום ומרגש. היא ממש מעוררת השראה עם טוב ליבה ודאגתה לכל חייל וחייל כאילו היו בניה ובנותיה".

מירב חג'אג': "אני מודה לתנועת אם תרצו על ההנצחה הכל כך חשובה ביום הרצחה של שיר. באמת שאלנו את עצמנו איך עוברים יום שכזה? החלוקה לחיילים האהובים שלנו חיממה לנו את הלב וחיבקה אותנו מאוד. תודה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]