סמוטריץ' לשקד: "דיי איילת, זה פשוט מביך" - 0404
סמוטריץ' לשקד: יונתן סינדל, פלאש 90

סמוטריץ' לשקד: "דיי איילת, זה פשוט מביך"

שקד המנותקת שלא שמה לב שאף אחד לא קונה את זגזוגי הלשון שלה, אחרי הקמת ממשלה עם תומכי טרור, "להכיל מתים" ו-"פייק מגיפה", ולאחר שיאיר גולן, המשמש כסגן שר בממשלת השמאל הקיצוני שלה, תקף היום במילים בוטות את מיישבי חומש: "אלו תתי אדם. קילקולו של העם היהודי, צריך להוריד אותם בכח מהמקום הזה".

כתבה: "דבריו של יאיר גולן מחפירים ומביישים את עברו. מתיישבי חומש הם חלוצים, מיישבי הארץ ואוהביה. הישיבה בחומש מפיצה תורה ואור, שמגרש מעט מן החושך הזה. יאיר גולן ימשיך לברבר עצמו לדעת והחלוצים הנפלאים האלה ימשיכו ליישב את הארץ". מבלי להתייחס כלל לעובדה שעוד בטרם מלאו שלושים להרצחו של יהודה דימנטמן הי"ד כבר החלה ממשלתה להרוס את ישיבת חומש.

ח"כ בצלאל סמוטריץ הגיב לה: "לכן נאפשר לגנץ לחסל את הישיבה ואת הנוכחות היהודית בחומש בתום השלושים של יהודה דימנטמן הי"ד רק כדי לא לזעזע חלילה את הקואליציה שהקמנו עם יאיר גולן. די איילת, זה פשוט מביך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]