פורום ההתיישבות הצעירה: "עדיף להיות עבריין ערבי", מועצת יש''ע: "דורשים מהנציגים הציונים להתעשת" - 0404
פורום ההתיישבות הצעירה: נעם מושקוביץ, דוברות הכנסת

פורום ההתיישבות הצעירה: "עדיף להיות עבריין ערבי", מועצת יש"ע: "דורשים מהנציגים הציונים להתעשת"

בפורום ההתיישבות הצעירה הגיבו על הפלת ההסתייגות הקובעת שחוק החשמל יחול גם על יישובי ההתייישבות הצעירה ואמר כי מדובר ביום עצוב לישראל.

״הערבים ניצחו. אנחנו הפסדנו. הם יקבלו חשמל, הילדים שלנו ימשיכו להשאר בחושך ובקור. בישראל של 2022 עדיף להיות עבריין ערבי מאזרח ציוני שומר חוק שנותן הכל למדינה שלו.

יום עצוב למדינת ישראל היהודית״.

ראש מועצת גוש עציון, שלמה נאמן: "זהו יום אומלל, שבו התקבל חוק אומלל ואנטי ציוני, המעדיף פורעי חוק בדואים המנסים לקעקע את המדינה היהודית על ההתיישבות הצעירה היהודית אשר נלחמת בגבורה את הקרב של המדינה על שמירת אדמותיה. עולם הפוך ראיתי. עולם הפוך שבו פורעי חוק מקבלים זכויות. עולם הפוך שבו עושים איפה ואיפה, ומעדיפים בדואים על מתיישבים.

עולם הפוך שבו מכשירים את השרץ של גזל אדמות הלאום. אני קורא לחברינו הציוניים בממשלה להתעשת, לתקן את העוול ולתמוך בחלוצים האמיתיים הפועלים בשם המדינה ולמען המדינה".

מועצת יש״ע: "צדיק ורע לו, רשע וטוב לו. את עשרים אלף התושבים הישראלים ביהודה ושומרון שאין להם תשתיות חשמל, המדינה שלחה. כבר שנים אנו דורשים את ההסדרה שלהם, אולם היום הכנסת בחרה לאשר את מי שגנב אלפי דונמים בנגב ובגליל. ממשלת ישראל, התושבים שלנו הם אינם סוג ב. היום הייתם יכולים לתקן את העוולה הזו, ואתם אכזבתם. אנחנו דורשים מהנציגים הציונים להתעשת ולהיזכר מי הצביע לכם ואיזה ציבור אתם מייצגים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]