"תוותרו על סלפי היום" | ח''כ אופיר כץ ל-0404: "טוב שהם הבינו את הטעות וחזרו בהם. ליבי עם משפחות ההרוגים" - 0404
צילום: דוברות הכנסת

"תוותרו על סלפי היום" | ח"כ אופיר כץ ל-0404: "טוב שהם הבינו את הטעות וחזרו בהם. ליבי עם משפחות ההרוגים"

לאחר הבשורה המרה על התרסקות המסוק אמש (שני), והיעדרותם של סגן אלוף ארז שחייני ורב סרן חן פוגל ז"ל שלאחר מכן נודע דבר מותם, מצאו לנכון יאיר לפיד, בועז טופרובסקי, איתן גינזבורג, מאיר כהן, רון כץ, יוראי להב הרצנו ולא אחר מאשר שר הביטחון, בני גנץ – לצלם תמונות סלפי. לא פחות.

חבר הכנסת אופיר כץ אשר בדיוק נאם בהיכל, מצא לנכון לעצור הכל ולהתייחס ואמר: "אני לא חושב שזה יום טוב שמתאים לסלפי תוותרו על זה". וחזר שוב: "תוותרו על סלפי היום". ושוב: "תוותרו, זו המלצתי. במיוחד עם שר הבטחון".

"סלפי" כאשר רק לפני רגע הונח בפניך מסוק צה"לי שהתרסק ולא ידוע מה עלה בגורל יושביו. לא ברור מה גרם למי שאמור לשדר ממלכתיות ואיפוק לנכח בשורות כה קשות להתנהל בצורה כה חסרת כבוד, מבזה ולא מוסרית. אבל בממשלה הנוכחית מתברר – הכל יכול להיות והכי חשוב – עובר בשתיקה. 

מה שבטוח צדיק אחד בסדום היה שם. חבר הכנסת אופיר כץ. הוא גם מי שגרם להם לוותר על התחביב החדש בשעה כה קשה.

אופיר כץ מסר לחדשות 0404: "אין לי ספק שכמו לכל עם ישראל, גם לחברי הכנסת נקרע הלב ביום הקשה הזה. טוב שהם הבינו את הטעות וחזרו בהם. ליבי עם משפחות ההרוגים, ותפילותיי לשלום הפצוע".

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]