ממשלת בנט ממשיכה בהרס ההתיישבות | כוחות ביטחון הרסו את מערכת החשמל של הישיבה בחומש - 0404
ממשלת בנט ממשיכה בהרס ההתיישבות | כוחות ביטחון הרסו את מערכת החשמל של הישיבה בחומש ישיבת חומש

ממשלת בנט ממשיכה בהרס ההתיישבות | כוחות ביטחון הרסו את מערכת החשמל של הישיבה בחומש

כוחות ביטחון רבים הגיעו הבוקר (שלישי) לחומש שבשומרון במטרה לנתק ולחבל במערכת החשמל של הישיבה המוצבת שם כבר שנים. בנוסף, הרסו מבנים ואוהלי משפחות שהגיעו לחזק ולתמוך בחומש.

כזכור, בשבוע שעבר מייד לאחר השבעה של יהודה דימנטמן הי"ד, הרסה ממשלת בנט את בתי המשפחות בחומש, שנבנו לפני למעלה משנה וזאת בניגוד למה שנטען על ידי גורמי צבא ומשטרה. בעקבות ההרס עברו המשפחות להתגורר באוהלים שיגנו על הילדים והתינוקות מפני הגשמים והרוחות ואליהם הצטרפו משפחות נוספות שבאו לחזק את חומש ולהבהיר לממשלה כי אסור לתת פרס לטרור.

בועז גולן, מייסד 0404 ומייקי הרשת החברתית: ״לבתים הבלתי חוקיים של הערבים, בנט סידר חשמל. ליהודים הוא לוקח. האיש הזה מסוכן לישראל״.

מישיבת חומש נמסר: "יש מי שחושב שהרצח של יהודה דימנטמן הוא הזדמנות טובה לתת פרס לטרור ולחדש וליישם שוב את תוכנית ההתנתקות. התמיכה האדירה שאנחנו זוכים לה מעשרות אלפי אנשים שמגיעים לחומש בקור ובגשם, כנראה עומדת כנגד הרצון ולא מאפשרת ליישם אותו.

לכן, נשלחים שוטרים בצורה הזויה לפנות בוקר להוציא אמהות וילדים מאוהלים זמניים. אנחנו קוראים לציבור להמשיך ולהגיע לתמוך בנו, לחזק את האחיזה בחומש ובכך למנוע את הרס הישיבה!"

ישיבת חומש

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]