צפו בדודי אמסלם משפיל את יו"ר הכנסת: "לפיד כתב לך ואתה הקראת, אפילו לקרוא ברצף יש לך בעיה" - 0404
צילום: ערוץ הכנסת

צפו בדודי אמסלם משפיל את יו"ר הכנסת: "לפיד כתב לך ואתה הקראת, אפילו לקרוא ברצף יש לך בעיה"

יו"ר הכנסת, מיקי לוי, גינה הערב (שני) את דבריו של ח"כ דודי אמסלם נגד בית המשפט העליון.

בתגובה לדבריו השיב אמסלם: "אתה פשוט הורס את הכנסת יום יום, דקה דקה שאתה יושב כאן זה בושה לעם ישראל. כהרגלך בקודש, לפיד תמיד משפיל אותך, משתמש בך – הרי מי אתה? באיזה זכות אתה מדבר בכלל? אתה מקסימום יכול לדבר בשמך על מה שלפיד מאשר לך.

אתה שוטה הכפר, עבד נרצע, אסקופה נדרסת של לפיד. 7 שנים צרחת פה והיית מזכיר לי הודים שחוטים לפני שהם נופלים. פעם כמעט נפלת מהמרפסת פה, ועכשיו אתה בא לכאן ודופק לי וואחד נאום. בושה, אני לא מאמין שבעתיד מישהו ישבור את השיאים שלך בכנסת. מציע לך יותר לא לקחת אפוטרופסות על כל חברי הכנסת, אנחנו לא חייבים לך כלום.

אתה לא מתבייש? תראה מה חושבים עלייך בחוץ. תגיד לי לאן הגעת? אתה מדבר בשם חברי הכנסת? אתה לא מתבייש. תראה לאן הגעת, אתה מזכיר לי את המנהיג הצפון קוריאני, אתה חושב שמותר לך הכל? אתה פשוט בושה וכלימה לכנסת ישראל. אתה אפילו לא יודע מה אמרתי, אתה לא מכיר את המקרה, לפיד כתב לך ואתה הקראת, אפילו לקרוא ברצף יש לך בעיה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]