דרישה לעצור את ראאד סלאח: "מחפש סיבה להצית את השטח, מדובר בפצצה מתקתקת" - 0404

דרישה לעצור את ראאד סלאח: "מחפש סיבה להצית את השטח, מדובר בפצצה מתקתקת"

בעקבות הפגנת התמיכה של ראאד סלאח וכמאל ח'טיב, ראשי הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית, במחבל הג'יהאד האסלאמי הישאם אבו הוואש ובעקבות הניסיונות שלהם להצית את השטח ולהוביל להסלמה, קראו הערב ראשי 'לך ירושלים' ו 'אם תרצו', לעצור מיידית את ראאד סלאח.

מוקדם יותר היום (שני) התקיימה הפגנת תמיכה של ראשי הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית ליד בית החולים אסף הרופא, במחבל הג'יהאד האסלאמי, הישאם אבו הוואש. אליו הגיעו היום לביקור גם חברי הכנסת אחמד טיבי ואוסאמה סעדי מהרשימה המשותפת.

ההפגנה שארגנו ראאד סאלח וכמאל ח'טיב והביקור של הח"כים הערבים אצל המחבל השובת רעב עלולים להצית מלחמה נוספת בדרום, וזאת רקע האיומים של ארגוני הטרור בעזה להסלים את המצב הביטחוני אם המחבל ימות כתוצאה משביתת הרעב בה החל.

בעקבות ההפגנה והנסיונות להבעיר את השטח, דרשו מאור צמח, יו"ר לך ירושלים, ומתן פלג, יו"ר תנועת אם תרצו לעצור את ראאד סאלח: "לפנינו שידור חוזר של המאורעות שהובילו לפרעות תשפ"א. השטח מבעבע והפלסטינים מחפשים סיבה כדי להצית את השטח. אז היו אלה ההפגנות בשייח' ג'ראח, וכעת זהו המחבל המתועב שטוב מותו מחייו, הישאם אבו הוואש.

מדובר בפצצה מתקתקת. שלושה ימים של התחממות בעזה ואיומים של ארגוני הטרור בעזה. מול זה מערכת הביטחון וממשלת ישראל מאפשרים לקיים פסטיבל ביקורים אצל המחבל המתועב, משל היה מדובר בנלסון מנדלה. את ראאד סלאח צריך להחזיר למעצר, את מסע הביקורים אצל המחבל יש לעצור מיידית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]