ראשי ארגוני המחנה הלאומי דורשים ממשה ליאון: הורה להרוס את כיפת הזהב בבית צפאפא - 0404
ראשי ארגוני המחנה הלאומי דורשים ממשה ליאון: הורה להרוס את כיפת הזהב בבית צפאפא

ראשי ארגוני המחנה הלאומי דורשים ממשה ליאון: הורה להרוס את כיפת הזהב בבית צפאפא

הבנייה הערבית הבלתי חוקית משתוללת בכל רחבי ארצנו בחסות ממשלת בנט-עבאס. הבוקר (שני) פנו ראשי ארגונים במחנה הלאומי בדרישה לראש עיריית ירושלים, משה ליאון, בדרישה לפעול לאלתר ולהרוס את כיפת הזהב הבלתי חוקית שנבנתה לאחרונה בבית צפאפא.

הארגונים החתומים על המכתב הם: רגבים, ריבונות – נשים בירוק, לביא, אם תרצו, לך ירושלים, פורום בוחרים בחיים של המשפחות השכולות, פורום נכי צה"ל למען ביטחון ישראל, נוער ריבונות ופורום קפה שפירא.

במכתב מסבירים ראשי הארגונים את חשיבות פעולת האכיפה בכיפת הזהב הבלתי חוקית: "בתאריך 15.12 פורסם דבר בנייתה של 'כיפת זהב' חדשה במסגד א-רחמאן שבשכונת בית צפאפא. הכיפה נבנתה באופן בלתי חוקי, כאמור לפי דברי העירייה: "המבנה הוקם ללא היתר וסמכות – ואף אדריכל עירוני לא אישר את התוכנית…בכוונתנו להוציא צו הריסה של המבנה ולהגיש בהקדם כתבי אישום נגד האחראים לבנייתו.

אנו החתומים מטה רואים בכיפת זהב זו מוקד נוסף ליצירת חיכוך וניסיון השתלטות אסלאמיסטי ולאומני על ירושלים. אנו קוראים לך לאכוף את החוק בירושלים בירתנו, ולהסיר את כיפת הזהב הבלתי חוקית לאלתר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]