חיילי ישיבות ההסדר נגד האיגוד: ״מתרפסים בפני בנט בשביל כסף. אנחנו נגד״ - 0404
חיילי ישיבות ההסדר נגד האיגוד: ״מתרפסים בפני בנט בשביל כסף. אנחנו נגד״ יונתן סינדל, פלאש 90

חיילי ישיבות ההסדר נגד האיגוד: ״מתרפסים בפני בנט בשביל כסף. אנחנו נגד״

חיילים בישיבות ההסדר, בהם לוחמים, זועמים על איגוד ישיבות ההסדר, שדאג לפרסם כתבה אוהדת לנפתלי בנט, איילת שקד, ניר אורבך, ראש הסגל של בנט ומשרד החינוך.

האיגוד, ביקש להודות לבנט, שקד והחבורה על ההבטחה לדאוג לישיבות ההסדר לתוספת של 12 מיליון ש״ח ובין השאר פורסם בשמו של רמ"ט האיגוד אורי פינסקי: "אני מבקש להודות מקרב לב למי שהובילו ודחפו את התוספת הזו, שנתקלה במעלה הדרך בקשיים ומהמורות. לראש הממשלה נפתלי בנט וראש הסגל טל גן צבי שהובילו את ההחלטה, ליו"ר ועדת הכנסת ח"כ ניר אורבך שיחד עם הצוות הנפלא עשו מאמצים גדולים עד שהמלאכה הושלמה והתקציב הגיע לישיבות. כמו כן, אנו מודים לשרה אילת שקד ולכל התומכים, למשרד החינוך ובייחוד למנהל האגף למוסדות תורניים עמוס ציאדה ולמשרד הבטחון ובייחוד לסווטה קוגן, וכן ליועץ האיגוד אלעזר בן הראש. המאמצים של כל אלו יחד ולחוד הניבו את הפרי החשוב הזה, ועל כך תודתנו הגדולה".

חיילי ישיבות ההסדר לא אהבו את ההתרפסות. לוחם, תלמיד ישיבת הסדר לחדשות 0404: ״להודות להם? על מה? על הרס היהדות? על מתווה הכותל? על הפגיעה בגיור? בכשרות? או אולי על התחבורה הציבורית בשבת? כל הממשלה הזאת נוגדת את כל מה שאנחנו חיים עליו. בשביל מה אנחנו כאן בישיבה? בדיוק כדי שממשלה כזאת לא תהיה. איך אפשר להודות על הרס היהדות״.

חייל אחר בישיבת הסדר: ״להודות לבנט זה להודות ולעודד אותו להמשיך ולפגוע בתורה, להמשיך ולפגוע בנו. אני באמת לא מבין את האיגוד, שממש לא מייצג אותנו – תלמידי הישיבות״.

אחד מהמנהלים הותיקים: ״האיגוד ירד מהפסים. איך אפשר להודות למהרסייך ומחריבייך? יידעו בנט ושקד שאנחנו, כלל תלמידי ישיבות ההסדר, סולדים מדרכם. אי אפשר לקנות אותנו בכסף. שום סכום לא יביא אותנו להודות על מכירת ארץ ישראל לערבים, גירוש חומש ואביתר והפיכת המדינה למדינת כלל אזרחיה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]