הממשלה דחתה הצעה להסדיר מעמד המקומות הקדושים. ח"כ מאי גולן: "בובות של התנועה האיסלאמית" - 0404
הממשלה דחתה הצעה להסדיר מעמד המקומות הקדושים. ח

הממשלה דחתה הצעה להסדיר מעמד המקומות הקדושים. ח"כ מאי גולן: "בובות של התנועה האיסלאמית"

הממשלה דחתה היום הצעה של ח"כ מאי גולן מהליכוד להסדיר את מעמדם של הכותל המערבי, הר הבית ומערת המכפלה. ח"כ גולן תקפה את הממשלה וטענה כי חבריה הם "בובות על חוטים" הנשלטים בידי התנועה האיסלאמית.

ח"כ גולן: "ממשלת – עשר מעלות שמאלה דחתה היום את הצעת החוק שהגשתי שמסדירה את מעמדם של המקומות הקדושים ביותר לעם היהודי: הכותל המערבי, הר הבית ומערת המכפלה.

בקרב חברי ועדת השרים לחקיקה אין חשיבות לאותם מקומות והם מעדיפים לקדם יוזמות למען הבדואים בנגב, הרפורמים בכותל וכמובן גולת הכותרת – חוק החשמל. ככה זה כשהם נשלטים כמו בובות על חוט ע״י התנועה האיסלאמית וראש הממשלה בפועל מנסור עבאס.

גדעון, נפתלי ואיילת והחברים הנוספים בקואליציה האנטי ציונית הזו, מצאו דרך חדשה להפיל הצעות חוק של האופוזיציה; הם ״דוחים״ אותם בכמה חודשים בשאיפה שזה יתמסמס בעתיד.

אבל אנחנו נזכיר להם יום יום, שעה שעה, שמדינת ישראל היא עדיין מדינת היהודים וכל אותן הצעות החוק יקודמו בע״ה לאחר שנחליף את הממשלה הרעה והאנטי ציונית הזו – בממשלת ימין אמיתית בראשות הליכוד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]