פגישת גנץ-אבו מאזן | בימין תקפו את בנט: "הוא וממשלת השמאל שלו מחזירים את אוסלו אל השולחן" - 0404
פגישת גנץ-אבו מאזן | בימין תקפו את בנט: נעם ריבקין, פלאש 90

פגישת גנץ-אבו מאזן | בימין תקפו את בנט: "הוא וממשלת השמאל שלו מחזירים את אוסלו אל השולחן"

בימין תקפו הערב (שלישי) את ממשלת השמאל על רקע פגישת שר הביטחון גנץ עם יו"ר הרשות, מכחיש השואה, אבו מאזן בביתו בראש העין.

הליכוד: "הממשלה הישראלית-פלסטינית של בנט מחזירה את אבו מאזן והפלסטינים לסדר היום. ויתורים מסוכנים לביטחון ישראל הם רק עניין של זמן. ממשלת בנט-סער-לפיד מסוכנת לישראל".

גם בצינות הדתית תקפו את הממשלה בעקבות הפגישה של גנץ עם אבו מאזן. הציונות הדתית:‏ "עשר שנים שהימין הצליח להפוך את אבו-מאזן ללא רלוונטי ולפרסונה נון-גרטה בעולם ולהוריד מסדר היום את שיח חלוקת הארץ והקמת מדינת טרור בלב ליבה של ארץ ישראל.

בנט וממשלת השמאל שלו מחזירים את אוסלו אל השולחן ואת אבו-מאזן למרכז הבמה. בנט, רע ליהודים".

ח״כ אופיר סופר מהציונות הדתית, מסר: "ממשלת בנט מובילה בשקט ו"בלי רעש וצלצולים" לאוסלו 2. הגיע הזמן להתעורר לפני שיהיה מאוחר מדי".

מתן פלג, יו"ר תנועת אם תרצו: "שר הביטחון מוכרח להסביר לציבור מהי באמת מטרת הפגישות שלו עם מכחיש השואה, האיש המושחת והגנב אבו מאזן. לא רק ששר הביטחון הפסיק בעקיפין את קיזוז משכורות המחבלים, נמנע מהריסת בתי מחבלים ומאפשר בנייה פלסטינית פרועה בשטחי C תוך החרבת יישובים יהודיים, כעת הוא מארח בביתו את ראש הנחש שהפך את רצח היהודים לאקזיט הפלסטיני עם המשכורות שהוא מחלק למחבלים. איזו שפלות רוח".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]