לא ייאמן: מחבל בביתו של שר הביטחון | כל הפרטים על פגישת גנץ-אבו מאזן - 0404
לא ייאמן: מחבל בביתו של שר הביטחון | כל הפרטים על פגישת גנץ-אבו מאזן תומר ניוברג, פלאש 90

לא ייאמן: מחבל בביתו של שר הביטחון | כל הפרטים על פגישת גנץ-אבו מאזן

לאחר שממשלת השמאל מכרה את ישראל לרע"מ והתנועה האיסלמית, כעת נראה כי יש גם ברשות יש קונה במכירת החיסול של ישראל. שר הביטחון בני גנץ נפגש הערב (שלישי), בביתו בראש העין עם יו"ר הרשות, המחבל, מכחיש השואה, אבו מאזן. בפגישה השתתף גם מתאם פעולות הממשלה בשטחים.

כזכור, לפני כחצי שנה נפגשו כבר גנץ ואבו מאזן ונראה שממשלת "עשר מעלות ימינה" מבשלת תהליך מדיני חדש ומסוכן. במסגרת הפגישה סוכם על חבילת הטבות שתקבל הרשות הרצחנית מישראל, למרות גל הטרור ברחבי ארצנו, שמתודלק ומתוקצב על ידי הרשות.

מלשכתו של גנץ נמסר: "שר הביטחון בני גנץ נפגש הערב עם יו"ר הרשות הפלסטינית מחמוד עבאס. השניים דנו בסוגיות הביטחוניות והאזרחיות השונות שעל הפרק.

שר הביטחון, עידכן את יו"ר הרשות הפלסטינית, כי בכוונתו להמשיך לקדם צעדים בוני אמון בתחום הכלכלי והאזרחי, כפי שסוכם בפגישתם הקודמת. שר הביטחון הדגיש את האינטרס המשותף בחיזוק התיאום הביטחוני והשמירה על היציבות הביטחונית, ומניעת טרור ואלימות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]