בחשד לתמיכה באויב והסתה לאלימות: הליך בירור ייפתח בלשכת עורכי הדין נגד בנו של השופט הערבי - 0404
בחשד לתמיכה באויב והסתה לאלימות: הליך בירור ייפתח בלשכת עורכי הדין נגד בנו של השופט הערבי פלאש 90

בחשד לתמיכה באויב והסתה לאלימות: הליך בירור ייפתח בלשכת עורכי הדין נגד בנו של השופט הערבי

ועדת האתיקה הארצית של לשכת עורכי הדין החלה בהליך בירור בתלונה שהגיש ח"כ איתמר בן גביר, בה דרש בן גביר להדיח את עו"ד ואליד כבוב, בנו של השופט חאלד כבוב, מלשכת עורכי הדין, וזאת בגין דברים שכתב עו"ד כבוב בחשבון הפייסבוק שלו במהלך מבצע שומר החומות.
 
במהלך פרעות תשפ"א ומבצע "שומר החומות", כתב עו"ד כבוב בחשבון הפייסבוק שלו, כי "אנחנו נמלא את הרחובות בזעם ובהפגנות, ואנחנו נמלא את בתי הסוהר כחפים מפשע".

בעקבות דברים אלו, פנה בן גביר ללשכת עורכי הדין בדרישה להדיח את עו"ד כבוב, בשל תמיכה באויב ועידוד למעשה אלימות. לפני כשבועיים, פנתה ועדת האתיקה לעו"ד כבוב בדרישה למסור תגובה, כאשר תגובה שכזו מתבקשת רק במקרה שיש ממש בתלונה.
 
ח"כ איתמר בן גביר, מסר בתגובה: "אדם כמו ואליד כבוב לא יכול להיות עו"ד במדינת ישראל אפילו דקה אחת, ואני מקווה שלשכת עורכי הדין תרחיק לצמיתות אדם שבמהלך מלחמה נגד עם ישראל הוא עודד את המסיתים ואת המתפרעים". (בתמונה: אביו של עו"ד ואליד כבוב, השופט חאלד כבוב)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]