ח''כ קרעי: "צבועים, מתחסדים ועלובים. מתי שמענו את ההצטדקויות המביכות שלכם כשתקפו אותנו?"  - 0404
ח דני שם-טוב, דוברות הכנסת

ח"כ קרעי: "צבועים, מתחסדים ועלובים. מתי שמענו את ההצטדקויות המביכות שלכם כשתקפו אותנו?" 

חה"כ ד"ר שלמה קרעי, התייחס לצייצנים שקראו לימין מאפיה בעקבות האירוע בו מפגינים הטיחו בבני בגין כי הוא מבזה את זכרון אביו.

קרעי: "מי שמחפש מחיאות כפיים מבן כספית וחבריו הצבועים מהפגנות בלפור, או מהתקשורת הצבועה, השקרנית והמתחסדת – שיבושם לו. עשו כאן פאנלים עם חלאות כמו סדי בן שטרית!!! ופסיכופטים מהפגנות בלפור שרוצים לקחת נשק ולהרוג ימנים, והם יטיפו לנו???

מעבר לזה, יש לי ארבעה דברים לומר לכם:

שני מפגינים צעקו על בני בגין, צעקות זה לא נעים ולפעמים האמת כואבת…

בני בגין הוא פוליטיקאי ששותף להונאת הבחירות הגדולה בכל הזמנים, והוא בושה למורשת המפוארת של הליכוד שפעם היה חלק ממנה. הוא מכשיר, תומך ומגבה את הממשלה האנטי ציונית והאנטי דמוקרטית הזו, ורחוק מלהיות קדוש, מופת, או דוגמא למשהו טוב.

שקרנים, צבועים, מתחסדים ועלובים שכמותכם.  מתי שמענו את ההצטדקויות המביכות שלכם כשתקפו אותנו?  כשרדפו אחרי הפוליטיקאים שלנו ובני משפחותיהם? דממה!

לא נחזור לשלטון אם נמשיך להלקות את עצמנו על כל שטות או מעשה לא ראוי שמישהו שמזדהה איתנו או תומך בנו, עושה, בוודאי כשמדובר במפגינים שזועקים מדם ליבם.

אתם לא רואים מה הולך פה? הם עושים מה שבא להם! שקרנים, מושחתים, נגד היהדות, נגד ההתיישבות, נגד המדינה, נגד הדמוקרטיה הבסיסית ביותר, ואנחנו מתנצלים? ככה לא חוזרים לשלטון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]