תירוצי בנט לכישלון: ״המצב עם האומיקרון - מורכב הרבה יותר מהגלים הקודמים״ - 0404
תירוצי בנט לכישלון: ״המצב עם האומיקרון – מורכב הרבה יותר מהגלים הקודמים״ מרק ישראל, פלאש 90

תירוצי בנט לכישלון: ״המצב עם האומיקרון – מורכב הרבה יותר מהגלים הקודמים״

הנוכל הפוליטי נפתלי בנט, יודע היטב שהוא חסר אונים מול מגפת הקורונה והבוקר (שלישי) המשיך עם התירוצים לכישלון הצפוי בגל האומיקרון החדש. בנט נשמע מיואש ויודע שהוא כבול על ידי חבריו ההזויים בקואליציית השמאל, במיוחד על ידי שר האוצר איבגדור ליברמן.  

בריאיון לגלי צה״ל, אמר בנט: ״אנחנו הולכים לקראת עלייה משמעותית בהיקף המאומתים. מטרתנו לאורך כל הדרך היא לשמור על בריאות הציבור אבל לצד זה לשמור גם על הכלכלה ועל המשק. באומיקרון זה הרבה יותר מורכב, אבל אם כולנו נירתם נוכל לצמצמם ככל האפשר את הפגיעה בכלכלה ובחינוך״.

בנט התייחס לאפשרות של חיסון רביעי ואמר: ״יש לנו לא מעט אינדיקציות בהקשר הזה, אנחנו לא מדברים על חיסון לכלל אזרחי ישראל, אלא על מדוכאי חיסון ומבוגרים. בהחלט רואים דעיכה אחרי מספר חודשים מהבוסטר. אני סומך את ידיי על בעלי המקצוע, בינתיים הם פגעו בול״.

כמובן שבנט לא יכול היה לסיים ריאיון ללא תקיפת נתניהו ואמר: ״האופוזיציה, בראשות נתניהו, עושה פה משהו שלא היה אף פעם, היא איבדה כל זכר של ממלכתיות, לא רק בזה – גם בהתנפלות על בני בגין ובשליחת אנשים להתעלל בו כך״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]