נתניהו: "גל טרור שוטף את הארץ והממשלה לא עושה כלום כי רע"ם תפיל אותה" - 0404
נתניהו: נעם ריבקין פנטון, פלאש 90

נתניהו: "גל טרור שוטף את הארץ והממשלה לא עושה כלום כי רע"ם תפיל אותה"

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו תקף את נפתלי בנט בדיון 40 חתימות והשיב לטענות של בנט כי נתניהו והאופוזיציה מסכנים את בריאות הח"כים והשרים בכך שהם מכנסים דיון 40 חתימות.

במהלך נאומו תקף נתניהו את בנט וממשלתו על ניהול הקורונה, על הטרור הערבי ועל הנושא האיראני.

הנאום המלא של בנימין נתניהו: "ממשלת ההונאה המבולבלת של בנט ולפיד לא מסוגלת לעשות שום דבר כמו שצריך.

בנט ניסה לברוח מהדיון הזה כי פחד לשמוע ביקורת ולקבל את האמת. אין לו שום סיבה לא להיות פה. על פי הנחיות משרד הבריאות הוא יכול להיות פה ולפי התקנון של הכנסת הוא חייב להיות פה. שיפסיק להתבכיין וישמע את האמת.

בנט, האיש והחוברת, העתיק ספרון שבו הוא הבטיח לחסל את הקורונה תוך 4 שבועות. היום, חצי שנה לאחר הקמת הממשלה הגרועה בתולדות ישראל, הוא יושב שם ביציע חסר אונים. הוא נותן הרבה ציוצים, המלצות, פרשנויות, הרבה הטפות מוסר בזמן שבמלחמה בעזה הוא תקף את הממשלה – ואפס החלטות.

בנט מזגזג בכל החלטה חיונית בעניין הקורונה. בממשלת ההונאה אפילו בנט לא מאמין לבנט.

שרת החינוך שלו היא מכחישת קורונה סדרתית. היא חיבלה במכוון במבצע החיסונים לילדים בבתי הספר. טענו נגדה שהיא הסתירה נתונים גם בפני הציבור וגם בפני הממשלה. אני לא יודע אם זה נכון, אבל אני יודע דבר אחד בוודאות: אם הייתה מושמעת טענה חמורה כזו נגד הממשלה שלנו, כבר הייתה חקירה פלילית מזמן.

בנט התחייב שעד סוף דצמבר 50% מהילדים 5-11 יהיו מחוסנים. עד עכשיו – פחות מעשרה אחוז. בנט – אפס מוחלט בהישגים. אנחנו גם נלחמנו בקורונה והבאנו מענקים ורשת ביטחון כלכלית. הצלנו אזרחים מחרפת רעב ועסקים מפשיטת רגל. מה אתם עושים? כלום.

בממשלת ההונאה הזאת אומרים לאזרחים שעומדים בפני פשיטת רגל ״להחליף מקצוע״. אני אומר לכם, שרי ממשלת ההונאה, הבלבול והכישלון, אתם אלה שצריכים להחליף מקצוע. אתם בתפקיד הלא נכון, בזמן הלא נכון, עם האנשים הלא נכונים. אתם עומדים המומים וחסרי ישע מול אתגרים אדירים שאין לכם מושג איך להתמודד איתם.

גל טרור שוטף את הארץ והממשלה לא עושה כלום כי לא מרשים לה לעשות. רע״מ מונעת זאת אחרת היא תפיל את הממשלה. כשהממשלה תלויה בשותפים תומכי טרור כמו רע״מ – אפשר באמת להילחם בטרור? מה הפלא שהשר לביטחון פנים תוקף את המתיישבים, במקום לתקוף את המחבלים.

במקום להילחם באיראן אתם מתקפלים מול איראן – גם מדינית וגם מבצעית. במישור המדיני – אף אחד לא סופר אתכם. אתם פשוט לא מעניינים אף אחד. אתם חלשים. אתם לא רלוונטיים. לא רק שלא רוצים לדבר אתכם, אין לכם שום מעמד בינלאומי.

לפני שלוש שנים בנט אמר: ״במשך כל כך הרבה שנים, לגלגו וזלזלו במדיניות העקבית שלו (נתניהו) בעניין איראן. היום העתיד של ילדינו ונכדינו בטוח הרבה יותר מאתמול ואני חושב שראוי שאותם מלגלגים ומבקרים של נתניהו בעניין האיראני, יגידו לו היום תודה רבה".

היום, כדי להצדיק את אוזלת היד וחוסר המעש של הממשלה נגד איראן הם עסוקים כל היום בשקרים וספינים.

מחפשים תירוצים למה לא לפעול נגד איראן. אין שאלה של יכולת מבצעית. היא קיימת. זאת שאלה של רצון ומנהיגות.

בזמן שהממשלה הזו נכנעת לאיראן, היא מביאה את איראן לכאן. בנט וסער מחוקקים חוקים איראניים לרמיסת הדמוקרטיה. זה פרויקט אנטי-דמוקרטי מיוחד של בנט וסער שמגרדים את אחוז החסימה! לזה מצטרף הדמוקרט הדגול יאיר לפיד, שהמליך את עצמו לכהונה נוספת בדמוקרטיה התוססת שנקראית ״יש עתיד״.

יחד הם מביאים חוק שיטיל צנזורה על הרשתות החברתיות וימנע מאזרחים את חופש הביטוי. חוק כזה אין בשום דמוקרטיה. לא רק אני אומר זאת. אפילו המכון הישראלי לדמוקרטיה, לא בדיוק גוף שמזוהה עם הימין או הליכוד, אמר זאת היום במפורש:

״החוק פותח פתח לצנזורה שלטונית. הצעת החוק מאפשרת להסיר תכנים גם מאתרי תוכן ממוסדים, כמו עיתונים ישראלים וזרים, ברמת חודרנות שאינה קיימת באף מדינה אחרת בעולם הדמוקרטי… החוק פוגע בצורה בלתי מידתית בזכות לחופש הביטוי והדעה – מכל קצוות הקשת הפוליטית״.

בנט, סער ולפיד – אתם אלה שפוגעים בדמוקרטיה. אתם אלה שמוציאים את דיבתה של ישראל, ולא אנחנו שנלחמים נגד העריצות שלכם!

אתם מדברים? יאיר לפיד שכינה אותי ארדואן, יאיר גולן שקרא למדינה נאצית, מרצ שקוראים להעמיד את חיילי צה״ל לדין – והכל באנגלית – אתם צבועים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]