חפץ: "נתניהו חשב שקיימת הטייה של הסיקור ופגיעה בליכוד ובישראל. זה בער בו מבפנים, מתוך תחושת צדק אמיתית" - 0404
חפץ: יונתן סינדל, פלאש 90

חפץ: "נתניהו חשב שקיימת הטייה של הסיקור ופגיעה בליכוד ובישראל. זה בער בו מבפנים, מתוך תחושת צדק אמיתית"

הבוקר (שני) אמר עד המדינה במשפט נתניהו, ניר חפץ, כי אין לו שום ידיעה על מתנות שקיבל נתניהו ממילצ'ן: "אין לי שום ידיעה על מתנות שארנון מילצ'ן נתן לבני הזוג נתניהו. כל הסיפור על הסיגרים נודע לי מהתקשורת. למעט האירוע שפאקר נתן לנתניהו עשרה כרטיסים להופעה, אני לא מכיר את עניין פאקר".

חפץ הוסיף בעדותו: "אני זוכר שפעם הגיעה קופסת סיגרים מאוד יקרה ונתניהו לא קיבל אותה".

על הקשר של בני הזוג נתניהו למילצ'ן אמר חפץ: "הקשר בין נתניהו למילצ'ן היה הדוק, מהאינטנסיביים ביותר שהיו לו באותה תקופה. מילצן אדם נעים וחביב, ולכן גם בנימין וגם שרה נתניהו הרגישו נעים במחיצתו. גם בנימין נתניהו שפחות יוצר קשרים חברתיים, היה קרוב אליו". והוסיף: "הייתי עד ליחסים בין שרה למילצ׳ן. שרה, כשהיא אוהבת מישהו או לא אוהבת מישהו- זה עד הסוף. עם מילצ׳ן יש יחסים משפחתיים, כמות האינטראקציות עמדה על עשרות בשבוע".

על מונופול הדעות בתקשורת הישראלית אמר חפץ: "התקופה היא לפני ישראל היום וכלי תקשורת ימניים אחרים – לא היה בתקשורת קול משמעותי שישמיע דעות של המחנה הלאומי בחברה הישראלית. אם היית מציב קלפי בבית ידיעות אחרונות נתניהו לא היה מקבל אפילו אחוז.

נתניהו חשב שקיימת הטייה של הסיקור העיתונאי ומכאן פגיעה בליכוד ובמדינת ישראל. זה בער בו מבפנים, מתוך תחושת צדק פנימית אמיתית – ולא ממקום ציני כדי לשפר מצבו האישי. נתניהו רצה רצה לגוון את שוק התקשורת, שמעתי את זה אינספור פעמים. שאלתי אותו אם מותר, הוא ענה שעשה יעוץ משפטי ושמותר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]