ניצב בדימוס צביקי טסלר ימונה לפרויקטור מירון: ״מצפה לשיתוף פעולה מול כלל הגורמים״ - 0404
ניצב בדימוס צביקי טסלר ימונה לפרויקטור מירון: ״מצפה לשיתוף פעולה מול כלל הגורמים״

ניצב בדימוס צביקי טסלר ימונה לפרויקטור מירון: ״מצפה לשיתוף פעולה מול כלל הגורמים״

השר לשירותי דת, מתן כהנא, הודיע היום (שני) על החלטתו למנות את תת אלוף (במילואים), ניצב (בדימוס) צביקי טסלר לפרויקטור מירון לקראת הילולת הרשב"י שתיערך השנה.

המינוי הוא יישום המלצות הביניים של ועדת החקירה הממלכתית. תפקידו של הפרויקטור לתכלל ולנהל את קיום ההילולה אל מול כלל הגורמים הרלוונטים, ובכפוף לשר לשירותי דת.

כזכור, לפני כשבועיים קיבלה הממשלה החלטה כי השר לשירותי דת יקבל את האחריות הכוללת לאירוע מירון, וימנה פרויקטור מטעמו עד לסוף חודש דצמבר 2021.

טסלר, בן קיבוץ יבנה, שירת בצה"ל כמפקד טייסות בחיל האוויר, בתפקידו האחרון בצה"ל כיהן כראש מטה פיקוד העורף בדרגת תא"ל. בין השנים 2019-2016 שירת טסלר במשטרת ישראל כראש אגף התכנון והארגון, בדרגת ניצב.

טסלר: ״האסון הנורא שהתרחש בשנה שעברה, מחייב אותנו לפעול בחרדת קודש ומתוך אחריות עצומה. לא אחסוך במאמצים לקיים מסורת אבות תוך שמירה קפדנית על כללי הבטיחות ועל שלום הציבור. אני מקבל עלי את התפקיד מתוך תחושת של אחריות גדולה ומצפה לשיתוף פעולה איכותי עם כלל הגורמים״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]