נתניהו נגד הליכודניקים החדשים: "סכנה לעצם קיום הליכוד וסכנה למדינה" | צפו - 0404

נתניהו נגד הליכודניקים החדשים: "סכנה לעצם קיום הליכוד וסכנה למדינה" | צפו

יו״ר הליכוד בנימין נתניהו, יו״ר מרכז הליכוד חיים כץ ויו״ר סיעת הליכוד יריב לוין הגיעו לדיון בבית הדין של הליכוד נגד קבוצת השמאל ״הליכודניקים החדשים״, שמנסה לרסק את הליכוד מבפנים.

בליכוד גוברים הקולות לסלק את אנשי "הליכודניקים החדשים", שרבים מהם מצהירים בגלוי כי אינם מצביעים לליכוד אלא למפלגות שמאל. קבוצה זו אחראית בשנים האחרונות על החדרת אנשי שמאל לליכוד ועל קידום חברי ליכוד שמייצגים קו פחות ימני ופחות שמרני. אחת הח"כיות שקידמו בליכודניקים החדשים היא שרן השכל, שערקה בסופו של דבר לשמאל יחד עם גדעון סער.

ראש הממשלה לשעבר ויו״ר הליכוד, בנימין נתניהו, תקף את הליכודניקים החדשים במהלך הדיון בבית הדין של התנועה כי "אנחנו רואים בליכודניקים החדשים סכנה לעצם קיומו של הליכוד וזו סכנה למדינה. ראינו לפני חצי שנה דבר שלא יאומן, איך אנשים לכאורה מהימין קיבלו קולות מהימין והעבירו לשמאל כדי לעשות הפיכה שלטונית בהונאה מוחלטת. עכשיו אנחנו רואים דבר יותר מדהים – אנשים שרוצים לעשות זאת בתוך הליכוד. להיכנס לתנועה במסווה של ימין לכאורה ולהביא לבחירת מועמדים וח״כים לאג׳נדה שמאלנית הפוכה לגמרי משלנו. אני הולך פה עד הסוף ואני לא מוכן לוותר על התנועה הזאת שהיא השדרה והעתיד של המדינה, העתיד של כולנו".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]