נדקרה 13 פעמים בכל חלקי גופה: הורשע המחבל שביצע פיגוע דקירה ביום הזיכרון לחללי צה"ל - 0404
נדקרה 13 פעמים בכל חלקי גופה: הורשע המחבל שביצע פיגוע דקירה ביום הזיכרון לחללי צה מרים אלסטר, פלאש 90

נדקרה 13 פעמים בכל חלקי גופה: הורשע המחבל שביצע פיגוע דקירה ביום הזיכרון לחללי צה"ל

בית המשפט המחוזי מרכז בלוד, הרשיע היום (ראשון) את המחבל מחמד רישה בפיגוע הדקירה בכפר סבא ביום הזיכרון לחללי צה"ל. רישה הורשע, לאחר הודאתו, בעבירה של ניסיון לרצח בנסיבות של מעשה טרור ובכניסה לישראל בניגוד לחוק.

בפיגוע הקשה, דקר המחבל רישה את בתיה לבל, 13 פעמים בכל חלקי גופה. לבל פונתה במצב קשה לבית החולים מאיר בכפר סבא. היום הגיעה לבל יחד עם עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו לבימ"ש, להיות נוכחת בעת הרשעת המחבל בניסיון לרצוח אותה.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מסייע ומייצג את לבל כנפגעת עבירה מסר "היום הורשע מחבל טרוריסט אכזר שביצע פיגוע אכזרי בגב' בתיה לבל בעיצמו של יום הזיכרון אך בשל יהדותה. היה חשוב לנו לזרז את הרשעת המחבל שכן מדובר במקרה המעיד על החיתיות של פראי האדם הטרוריסטים. דווקא בתקופה של טרור גואה אנו נדרוש לתת למחבל את העונש המקסימאלי אשר יהווה קריאת כיוון להחמרת ענישה בביתי המשפט ובחקיקה כנגד הטרור האיסלמי".

מתנועת אם תרצו אשר ליוותה את בתיה לבל במאבק להרשעת המחבל נמסר: "מברכים על עשיית הצדק בבית המשפט, אך הדרך עוד ארוכה. אנו דורשים את הענישה המחמירה ביותר. המחבל צריך להירקב בכלא עד יומו האחרון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]