דגן: "בנט וגנץ - בזכותכם המחבלים רוקדים והיהודים בוכים" - 0404
דגן:

דגן: "בנט וגנץ – בזכותכם המחבלים רוקדים והיהודים בוכים"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, הגיב היום (שישי) בחריפות להרס הבתים הבוקר ביישוב חומש שבשומרון, פחות מ-24 שעות לאחר שמשפחת הנרצח צעדה עם מעל 15 אלף בני אדם לחומש בדרישה להסדיר את הישיבה, ורק שבוע לאחר רצח יהודה דימנטמן הי"ד בפיגוע ירי לאחר שחזר לביתו מהישיבה.

דגן תקף את רה"מ ושר הביטחון ואמר: "בנט וגנץ – בזכותכם המחבלים רוקדים עם בקלוואות והיהודים בוכים! עוד לא הרסתם את בתי המחבלים שרצחו את יהודה דימנטמן, אבל עוד לא התייבש הדם של יהודה – וכבר הבוקר הרסתם בתים בחומש. איזו בושה! נפתלי בנט, הממשלה שלך נותנת הבוקר רוח גבית לטרור. חברים בקואליציה מתחבקים עם ראאד סלאח ואתם הורסים בתים בחומש?

הבטחת בניין הארץ ואנחנו מקבלים חורבן הארץ. לא נשתוק! אנו דורשים ממך: לא להריסה, כן לבניית ארץ ישראל! אנו דורשים ממך להורות מיד לעצור את הריסת הבתים בחומש ולאשר את בניית הישיבה והישוב מחדש. אל תיתן פרס לטרור!"

בסיום דבריו שלח דגן מסר פוליטי ורמז על הפגנות גדולות: "הרבבות שצעדו אתמול בשומרון יצעדו באלפי רבבה לירושלים. עם ישראל לא יוותר!"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]