תנועת רגבים נגד ממשלת בנט: "ההריסה בחומש - אכיפה סלקטיבית ומתן פרס לטרור" - 0404
תנועת רגבים נגד ממשלת בנט: ישיבת חומש

תנועת רגבים נגד ממשלת בנט: "ההריסה בחומש – אכיפה סלקטיבית ומתן פרס לטרור"

בעקבות הריסת מבני הישיבה ביישוב חומש שבשומרון, בתנועת רגבים מזכירים הבוקר (שישי) כי, נכון לשנת 2021 ישנם ברחבי יהודה ושומרון 72,274 מבנים ערבים לא חוקיים שנבנו בשנים האחרונות. על פי מיפוי תצלומי האוויר, בשנתיים האחרונות נוספים מדי יום שבעה מבנים חדשים ולא חוקיים. כלל המבנים האלו הוקמו בשטחי c, ממש כמו ישיבת חומש.

"ההחלטה של ממשלת בנט לאכוף סלקטיבית ולהרוס את מבני הישיבה בחומש, ועוד לאחר הרצח המתועב של תלמיד הישיבה יהודה דימנטמן, היא אכיפה בררנית פר אקסלנס. זהו מעשה פוליטי גרידא, ולא אירוע של אכיפת החוק", אומרים בתנועת רגבים.

"יותר גרועה מאי אכיפת החוק, היא אכיפתו באופן בררני. אלא שבמקרה זה, לא מדובר רק באכיפה בררנית, אלא גם במתן פרס לטרור הערבי. הממשלה של בנט ושקד, סער ואלקין, קובעת משוואה אנטי ציונית מובהקת כמותה לא היתה מאז קום המדינה, לפיה פעילות טרור ערבי תוביל לאכיפה סלקטיבית דווקא נגד ההתיישבות היהודית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]